Regina z VyVolených promluvila o životě na "smetišti" a volbě prezidenta. Od roku 2016 je vyhráno, míní

Regina Holásková
Regina Holásková
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 11. 2022

Stala se známou zejména díky své účasti v někdejší reality show VyVolení. Řeč je o Regině Holáskové (44), která v současnosti žije v rekreačním objektu u Brněnské přehrady. Chátrající nemovitost je v současnosti odpojena od elektřiny a vody, není v ní ani toaleta. "V zimě je to náročné. Musím obstarávat dřevo, vodu, starat se o zahradu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz v rozhovoru sympatická plavovláska, jak je pro ni současná situace těžká. Odpověděla i na dotaz, jak to vidí ohledně nadcházející volby prezidenta, která Českou republiku čeká v lednu příštího roku.

Snímky, které redakce ŽivotvČesku.cz pořídila před pár dny v chatové oblasti, kde Regina žije, vypovídají o tom, že někdejší účastnici reality show čeká zlá zima. Zejména pak v případě, pokud udeří kruté mrazy. Přitom ještě před pár týdny se snažila sehnat nové bydlení. To se jí ale podle všeho nepovedlo. Problém jsou totiž její psí kamarádi, kterých má hned několik.

"Koupila jsem to špatně, přiznávám. Není tam vjezd, všechno jsem tahala ručně a není tam voda. Chci najít příjemnější místo, s mými psy to není jednoduché, ale věřím, že to půjde," popsala pro ŽivotvČesku.cz účastnice reality show, která nepořádek na pozemku svého domova vnímá jako umělecké dílo.

Redakce ŽivotvČesku.cz Regině položila dotaz, jak to vidí v příštím roce s volbou prezidenta. Zda by si dokázala tipnout, kdo bude nástupcem dosluhující hlavy státu Miloše Zemana (78).

"Já těmto věcem nedávám žádnou energii, pokud to nepřistane od někoho moudrého na internetu, tak tomu moc nedávám. Protože vím, že to je jen divadlo na probouzení lidí, že už je vyhráno od roku 2016. A pro mě nějaké figurky, jako je prezident, vůbec není potřeba. Mně by se líbilo, kdyby všichni lidé vzali zodpovědnost, stali se suverénními bytostmi, zapomněli, že jsou nějaké jméno a číslo, dokázali by žít svobodně, zajímavě, přátelsky a hlavně originálně, protože takhle si lidé byli hodně podobní, jak prošli těmi školami," uvedla svůj pohled pro ŽivotvČesku.cz Regina, jak vnímá nadcházející událost.

Prezidentská volba začíná prvním kolem 13. a 14. ledna 2023. Druhé kolo se uskuteční o dva týdny později. Ministerstvo vnitra minulý týden potvrdilo platnost kandidatury u devíti lidí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.