Regina z VyVolených si dala poptávku po novém bydlení. Odmítá být závislá na zvrhlém systému. Když jsem jí volal, byla mimo, říká kamarád z vily

Regina Holásková (Agia)
Regina Holásková (Agia)
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2022

Někteří mají stále v paměti účastnici šmírovací soutěže Reginu Holáskovou (44), která se neodmyslitelně lidem do paměti zapsala jako poměrně kontroverzní osoba. Ale také jako žena, která má famózní postavu, když se ve vile VyVolených několikrát odhalila. "Vím, že bydlela někde v Brně u přehrady. Dlouho jsem ji neviděl. Jednou jsem jí volal, byla nějaká mimo," řekl pro ŽivotvČesku.cz její kolega a kamarád ze soutěže a bývalý horník Emil Zajac. Zřejmě bydlení se pro někdejší účastnici reality show stalo problémem, neboť poptávala na sociální síti Facebook nové.

Regina Holásková se před časem přejmenovala na Reginu Agia. Řada lidí si ji pamatuje jako ženu, která neměla stud ve VyVolených odhalit své křivky. Možná kvůli tomu, že v minulosti se živila jako striptérka. Poslední informace o tom, kde bydlí, byly, že žije v zahradním domku nedaleko Brněnské přehrady, kde si užívá života se svou čtrnáctiletou dcerou a svými čtyřmi psy. Jejím živobytím mimo jiné aktivity bylo i malování obrazů.

Zřejmě bydlení se jí stalo trnem v patě, protože před pár týdny se rozhodla poptávat nové. "Zdravím! Hledám nové bydlení na kraji Brna (nejlépe západ) pro sebe, 14letou dceru a 4 chlupaté holky. Nejraději bych se přidala nebo spoluvytvořila komunitu, která je co nejvíce nezávislá na zvrhlém systému. Ovocný sad, koně, ateliér pro společné tvoření, léčení... Kdyby náhodou někdo věděl o fajn místu, budu moc ráda, když mi dáte vědět," uvedla v červnu na sociální síti Facebook Regina.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila dva její bývalé kolegy z vily VyVolených, zda o Regině Holáskové mají nějaké čerstvé informace. Ani jeden z nich ale v úzkém kontaktu s výraznou účastnicí reality show není.

"Neviděl jsem ji dlouho, ale co jsem slyšel, tak že se má celkem dobře. Má několik psů a pořád bydlí někde v Brně," řekl pro ŽivotvČesku.cz Petr Zvěřina, který s Reginou strávil v roce 2005 několik týdnů na jednom prostoru - ve vile VyVolených.

Podobně na tom byl Emil Zajac. "Neviděl jsem ji dlouhé roky, takže nevím. Před časem jsem na ni získal číslo, volal jsem jí a asi půl hodiny nevěřila, že jsem to já. Byla nějaká mimo a pak to vypadlo, zvláštní," popsal pro ŽivotvČesku.cz bývalý horník a v současnosti řidič kamionu.

Po soutěži VyVolení zažila Regina Holásková poměrně obrovský úspěch. Jeden čas se snažila prorazit v showbyznysu, ale to se jí nepovedlo. Nakonec se stáhla z mediální pozornosti a začala žít nenápadným životem na okraji Brna. V posledních letech se dala na malování. "Obrazy jsou na prodej. Přátelům za přátelské ceny," uvedla Regina Holásková k jednomu ze svých děl, které před časem vystavila na sociální síti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.