Řeknu vám, jaký mám vztah k Jakubovi Prachařovi: Je to slušně vychovaný kluk, říká Jiřina Bohdalová

Jiřina Bohdalová a Jakub Prachař
Jiřina Bohdalová a Jakub Prachař
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2020

V neděli večer se na televizní obrazovce objeví zbrusu nový pořad, ve kterém se Jakub Prachař (37) potká s legendární Jiřinou Bohdalovou (89). Tahle dvojice rozhodně slibuje zábavu na úrovni. Populární herečka prozradila pro ŽivotvČesku.cz, jaký má vztah k mladšímu herci. "Je to neuvěřitelný talent a je slušně vychovaný," ohodnotila svého kolegu.

Když Jiřina Bohdalová někoho pochválí, je jasné, že k němu má nesmírné sympatie a musí si její respekt zasloužit. Legendární herečka je totiž s pochvalami úsporná. Když se ale vysloví před ní jméno Jakuba Prachaře, zjihne.

"Kuba je velmi talentovaný kluk. Je hrozně příjemný, má v sobě úctu a já ho mám hrozně ráda. Já nerada vypočítávám za prvé, za druhé a podobně. Kuba je zkrátka slušně vychovaný kluk a je velice talentovaný," prozradila Jiřina Bohdalová pro ŽivotvČesku.cz, jak mladšího herce a hudebníka vnímá.

Zbrusu nová zábavná show Zlatá maska, kde se nejen zpívá, má jednoduchý princip. A to uhodnout, kdo se skrývá pod maskou. "Bylo to únavné, ale bylo to roztomilé, a to především kvůli společnosti těch lidí," řekla směrem k novému pořadu Jiřina Bohdalová, která bude hádat, kdo je pod maskou společně s již zmíněným Jakubem Prachařem, tak Liborem Boučkem a Michalem Hudákem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.