René Decastelo slaví 48. narozeniny a stále vypadá skvěle. Já stárnu a můj muž naopak mládne, hodnotí Eva Decastelo

Herečka Eva Decastelo a její manžel René
Herečka Eva Decastelo a její manžel René
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 7. 2021

Eva (42) a René Decastelo patří mezi nejstabilnější páry ve vodách českého showbyznysu. Po letech soužití už se znají skrz na skrz a herečka proto ví, jak na manžela vyzrát. Dnes slaví 48. narozeniny a přestože rád obdarovává jiné, přijímání darů ho uvádí do rozpaků. Dárek proto dostal jeden a navíc předčasně. "Dostal společný tajný dárek ode mě a od dětí. Dali jsme mu ho včera, aby nemohl říct, že ho má k narozeninám," řekla pro ŽivotvČesku.cz Eva Decastelo a prozradila, že její manžel vypadá, jako by mládl.

Spisovatel a scenárista René Decastelo slaví 48. narozeniny. Jeho manželka Eva Decastelo se za dlouhá léta ve vztahu a posléze manželství naučila, že záplava dárků není to, o co její muž stojí. Ať už jde o narozeniny či Vánoce, reakce na dary bývají stejné a navíc platí určitá pravidla.

"U nás je to jednoduché, protože můj manžel je velmi specifický v tom, že rád dává dárky, ale nesnáší je dostávat. Pokaždé, když dostane dárek, dělá, že je naštvaný. I na Vánoce jsme si museli vydobýt to, že nám povolí mu dát jeden dárek," řekla Eva Decastelo pro ŽivotvČesku.cz.

Společně s dětmi herečka na svého manžela vyzrála a byl obdarován tak, aby nemohl protestovat. "Dostal společný tajný dárek ode mě a od dětí. Dali jsme mu ho včera, aby nemohl říct, že ho má k narozeninám. On opravdu rád dává dárky a stará se o nás, ale uvádí ho do rozpaků, když má dárek přijmout," vysvětlila Eva Decastelo pro ŽivotvČesku.cz, jak manžela překvapila.

Eva Decastelo už ví, jak poznat, že se jejímu muži dárek ve skutečnosti líbí. Naštvanou fasádu umí prokouknout. "René má radost, ale velmi skrytou. On je z toho vlastně rozhozený, neumí dárky přijímat a raději dělá radost nám. My ale vidíme, že radost má, protože když něco dostane, tak chvíli brblá, ale stejně ten dárek začne hned používat. U nás je ale prostě pravidlo jednoho dárku," popsala herečka pro ŽivotvČesku.cz, jaké pravidlo doma platí.

René Decastelo za dva roky oslaví 50. narozeniny, ve svém věku ale vypadá skvěle a nebýt šedin, leckdo by mu hádal méně. "Mezitím, co já stárnu, mi přijde, že můj muž naopak mládne," řekla pro ŽivotvČesku.cz moderátorka, že je ráda, že se její manžel stále udržuje ve formě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.