Renée Zellwegerová, jejíž vzhled vyvolal spekulace o plastikách, má o stárnutí jasno. Neuznává ani krémy proti vráskám

Renée Zellwegerová
Renée Zellwegerová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 8. 2022

Není tomu tak dlouho, co herečka Renée Zellwegerová (53) šokovala naprosto nepřirozeným vzhledem. Že by byla na plastické operaci či jakékoliv méně invazivní proceduře, tehdy vehementně popírala. Nyní dokonce odsuzuje už i kosmetické přípravky působící proti stárnutí. "Abyste se cítili krásně, musíte svůj věk přijmout a být na něj hrdí," řekla v rozhovoru pro deník Sunday Post.

Renée Zellwegerová se před více než 20 lety proslavila jako baculatá Bridget Jonesová ve stejnojmenné filmové trilogii. Přestože pro dva ze tří snímků přibrala, diváci si ji zamilovali a jedním z důvodů byla i její přirozenost. Před několika lety šokovala svým vzhledem, když ji na společenské akci měli lidé problém i poznat.

Oblíbená herečka od té doby několikrát rázně popřela, že by podstoupila jakýkoliv plastický zákrok. Lidé přitom před vynášením soudů na její vyjádření nečekali, neb její vzhled hovořil sám za sebe. Nyní se začala vyjadřovat dokonce i proti kosmetickým produktům, které mají zabránit projevům stárnutí pleti.

"Je plno reklam, které nám říkají, že nemusíme vypadat na svůj věk, když si koupíme produkty, které propagují. Co nám tím jako chtějí říct? Říkají tím, že jako člověk nemám hodnotu, protože mi je 53 let? Je rozdíl mezi tím, když chcete být krásná, a mezi tím, když chcete vypadat jako někdo jiný," řekla Renée Zellwegerová v rozhovoru pro deník Sunday Post.

Jedna z hereček, jejíž vzhled patří mezi nejdiskutovanější, tak znovu zažehla rozpory. "Abyste se cítili krásně, musíte svůj věk přijmout a být na něj hrdí," dodala v rozhovoru, který rozporuje to, co si dosud lidé mysleli. Zdá se, že Renée Zellwegerová si i nadále trvá na tom, že stárne přirozeně, a spekulace ohledně plastických operací ji už nechávají chladnou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.