Renesmee ze Stmívání vyrostla v éterickou krásku. Mackenzie Foyová se ve 20 letech podobá filmové Belle

Herečka Mackenzie Foyová (vlevo)
Herečka Mackenzie Foyová (vlevo)
Foto: Profimedia.cz

Celosvětový fenomén Twilight Sága představil světu dětskou hvězdu, americkou herečku a modelku Mackenzie Foyovou (20), která si zahrála v posledních dvou dílech s názvem Twilight Sága: Rozbřesk - 1. a 2. část postavu Renesmee Cullenové, dcery hlavních hrdinů Belly a Edwarda. V podstatě ze dne na den si získala obrovskou popularitu a slávu - jak sama přiznává, filmová role jí změnila život.

Už jako čtyřleté děvčátko získala Mackenzie Foyová řadu modelingových nabídek a v dalších letech se stala tváří světových značek jako Guess Kids, Polo Ralph Lauren, Mattel, Talbots nebo multimediální společnosti Disney. V roce 2010 získala hlavní roli Renesmee Cullenové v posledních dvou dílech ságy Stmívání.

"Bylo mi devět let, když to všechno začalo, takže ohlédnout se za tím… Je mi jasné, že jsem měla opravdu obrovské štěstí, že jsem mohla být součástí něčeho takového a byl to pro mě jedinečný zážitek. Vzpomínky na Twilight ságu mi zůstanou už napořád. Byl to můj první film, všechno, co jsem se naučila na place, jsem zažívala poprvé. Film jsem znala a rozuměla jsem tomu, jak to funguje. Takže vše, čím jsem prošla v procesu natáčení, mě skutečně připravilo na mou budoucí kariéru," řekla Mackenzie Foyová, jak uvedl Hollywoodlife.com.

Na otázku, zda je v kontaktu s filmovými rodiči v hereckém podání Kristen Stewartové (31) a Roberta Pattinsona (34), má jasnou odpověď. "Ano, jsem. Snažím se. Jsou to prostě úžasní lidé. Mám na ně tolik nádherných vzpomínek, nejen na spolupráci s nimi, ale také volný čas strávený s nimi. Snažím se s nimi komunikovat," cituje 20letou herečku Etonline.com.

Z holčičky vyrostla mladá žena, která oplývá krásou a éterickým půvabem. Možná proto by nikdo nečekal, že má Mackenzie Foyová černé pasy v bojových uměních Taekwondo a Hapkido. Mnozí mluví také o její podobě s představitelkou Belly Cullenové, které se jí podle nich podobá stále více. Američanka má slušně našlápnuto na hvězdnou kariéru – naposledy si zahrála ve snímku Black Beauty z roku 2020 a objeví se také v připravovaném filmu The Man Who Saved Paris po boku britsko-francouzské herecké ikony Kristin Scott Thomasové (60).

Na přelomu 80. a 90. let byl vysílán televizní seriál Pobřežní hlídka, který přes prvotní ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.