Retro láska: Takhle vypadala Nicol Lenertová, když tvořila pár s Jaromírem Jágrem. Popsala první rande

Jaromír Jágra a Nikol Lenertová
Jaromír Jágra a Nikol Lenertová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 2. 2021

S věkem zraje jako víno a některé životní události rozhodně nemůže vymazat ze své paměti. Bývalá moderátorka Nicol Lenertová (46) v devadesátých letech tvořila pár s hokejovým bohem Jaromírem Jágrem (49). A pro ŽivotvČesku.cz se ohlédla za dobou, kdy spolu začali randit. "Poprvé jsme se poznali na jedné sportovní akci ve Strakonicích a později se mi telefonicky ozval," zavzpomínala s úsměvem dnes úspěšná tisková mluvčí.

Nicol měla vždy slabost pro sport, a není se čemu moc divit, protože pochází ze sportovní rodiny. Proto, když jí začal nadbíhat legendární hokejový útočník, měla si s ním rozhodně o čem povídat.

"Jarda mě pozval na první, takové to seznamovací rande do Ypsilonky. Velmi mě to překvapilo, protože tehdy se tam bylo těžké dostat. A potom jsme šli na večeři, kde jsme propovídali celou noc a přidal se k nám Jiří Lábus, takže to byl velmi příjemný večer," ohlédla se pro ŽivotvČesku.cz Nicol Lenertová s tím, že to bylo setkání, na které ráda vzpomíná.

Dnes je Nicol Lenertová kromě profese, kterou miluje, maminkou synů Jardy (15) a Dominica (12). Ty vychovává s Jaroslavem Kalátem.

V roce 1994 se stala Miss Severní Čechy. Někdejší moderátorka, která začínala jako tvář Sportovních novin a poté uváděla Televizní noviny, zamířila v roce 2002 do zahraničí, aby se věnovala studiím. Po jejich dokončení se vrátila zpátky do rodných Čech.

Dnes své zkušenosti a znalosti uplatňuje jako tisková mluvčí jedné z největších zdravotních pojišťoven.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.