Retuš a nepravdivá krása: Tereza Mašková promluvila o realitě na sociálních sítích a snížení sebevědomí

Zpěvačka Tereza Mašková
Zpěvačka Tereza Mašková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 9. 2021

Zpěvačka Tereza Mašková (25) se do povědomí veřejnosti dostala především svým vítězstvím v SuperStar a od té doby se z ní stala plnohodnotná hudební hvězda. Jako mladá žena, která dokázala projít proměnou z šedé myšky v okouzlující dámu, je i mnoha svým fanynkám vzorem. Na sociální síť nyní umístila nové snímky, ke kterým napsala, že na nich vypadá dobře. Ukázala tak, že za zdravé sebevědomí se není třeba stydět. "Neříkám si každý den, jak jsem krásná, to zase ne, ale zdravé sebevědomí mám a myslím si, že by ho měla mít každá z nás," řekla Tereza Mašková pro ŽivotvČesku.cz.

Tereza Mašková v SuperStar zaujala svým neuvěřitelně nádherným hlasem, díky kterému soutěž vyhrála. Talentovaná zpěvačka za sebou má už celou řadu koncertů, vydaných písní a na sociálních sítích ji sleduje více než 130 tisíc příznivců. Těm nyní novými snímky ukázala, že má zdravé sebevědomí a vyslala tak vzkaz ostatním ženám, aby si ho dodaly také.

"Já jsem nikdy úplně neuvažovala nad tím, jak bych mohla ženy podpořit, nebo že bych mohla někoho v tomto ohledu zajímat. Žijeme ale v době, kdy je všechno na sociálních sítích zdánlivě dokonalé. Všechny fotky jsou vyretušované a ženy jsou na nich neustále perfektní, to člověku pak ubírá na sebevědomí," řekla pro ŽivotvČesku.cz Tereza Mašková.

Vítězka pěvecké soutěže není tuctová kráska, která pro svou krásu nemusí nic dělat. Dokázala výrazně zhubnout a mnohé na první pohled zaujmou její zářivě růžové vlasy. Umět se pochválit ve chvíli, kdy je to na místě, je podle ní správné a doporučila by to každé své fanynce, která podléhá dojmu dokonalosti na internetu.

"Když jsem koukla na své fotky, říkala jsem si, co bych vymýšlela, vždyť mi to tam sluší a řeknu to. Ano, i když máme kila navíc nebo nemáme vše dokonalé, není důvod se schovávat a bát se sama sobě říct, že mi to sluší. Je to v pohodě, jsme takové, jaké jsme. Neříkám si každý den, jak jsem krásná, to zase ne, ale zdravé sebevědomí mám a myslím si, že by ho měla mít každá z nás," dodala inspirativní Tereza Mašková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.