Richard Krajčo oslavil s manželkou 5. výročí svatby. Promluvil o snech, tím ho krásná Karin dostala

Richard Krajčo a Karin Babinská
Richard Krajčo a Karin Babinská
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
lucie.tumova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 29. 7. 2022

Uplynulo už pět let od doby, kdy si Richard Krajčo (45), frontman jedné z nejúspěšnějších českých kapel Kryštof, vzal za ženu půvabnou režisérku Karin Babickou (48). Jednalo se o jeho třetí svatbu, za sebou již měl nevydařená manželství se zpěvačkou Ivou Frühlingovou (40) a modelkou Martinou Poulíčkovou (43). S druhou jmenovanou má dvě děti, Richarda (13) a Bereniku (10). Karin si zase do manželství přivedla z předchozího vztahu dceru Jasmínu (14). Zpěvák nyní promluvil o tom, čím vším si ho jeho žena získala. "Mohu si vedle ní plnit všechny své sny," uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

Pár se poznal už v roce 2013 při natáčení snímku Křídla Vánoc. A i když začátky nebyly kvůli tomu, že byli oba zadaní, snadné, vztah vydržel a před pěti lety ho stvrdili oficiálně. Slib si tenkrát dali na terase statku, kde pravidelně trávili volno s dětmi.

Na společný instagramový profil umístili video složené z fotek zachycujících jejich velký den. "Jsou dny, na které s Ríšou nikdy nezapomene. A tento k nim rozhodně patří. I když jsme ho prožili před pěti lety, jako by to bylo včera," napsala k příspěvku úspěšná spisovatelka a režisérka.

Oblíbený herec a zpěvák popsal, co má na své manželce nejraději a proč se stala jeho životní láskou. "Je krásná, vtipná, silná, s velkou fantazií, je inspirativní a můžu si vedle ní plnit všechny své sny," nešetřil rodák z Ostravy pro ŽivotvČesku.cz chválou na svou drahou polovičku.

Dvojice společně stála už u několika filmových a televizních projektů. Na nervy si ale nelezou, naopak je vzájemná spolupráce těší.

"Myslím, že se dokážeme krásně doplňovat, neupřednostňujeme svá ega, a tak spolu i rádi a často pracujeme. Navíc se nám spolu skvěle »kalí«. Je ideálním spojením ženy, milenky a kamaráda," uvedl herec s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz a prozradil tak, čím ho manželka nepřestává okouzlovat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.