Řídím kamion, práce se neštítím, prozradil Emil Zajac ze slavné reality show o svém životě

Emil je dnes řidič kamionu
Emil je dnes řidič kamionu
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 8. 2020

Mnozí mají v paměti slavnou reality show, kterou v dobách její slávy sledovaly miliony televizních diváků. Mezi soutěžícími se tehdy objevil Emil Zajac (45), jehož hysterické výstupy byly nepřekonatelné. Zkoušel se prosadit v showbyznyse, ale moc se mu to nepovedlo. "Dnes jezdím s kamionem," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Emil, jak dnes žije.

Ve vile VyVolených patřil rozhodně k největším bavičům a do českého slovníku zavedl pojem »fičák«. Od doby, kdy zářil ve slavné šmírovací reality show, uplynula řada let - první řada, ve které Emil působil, odstartovala v roce 2005.

"Vzpomínám na soutěž rád, ale už je to opravdu hodně dlouho. Dnes se živím tím, že řídím kamion. Jinak řídím autobus s turisty, ale kvůli koronaviru to teď není aktuální. Jinak hraji i ochotnické divadlo," prozradil pro ŽivotvČesku.cz čím si dnes vydělává na lidově řečeno na chleba.

Emil se po konci reality show hodně snažil, aby se stal hereckou hvězdou. Dodělal si konzervatoř a objevil se dokonce v několika seriálech v menších rolích. Dokonce spolupracuje i s jedním menším rádiem. Jenže na to, aby zbohatl, to bylo málo.

"Já si život užívám i tak. Jezdit kamionem mě baví a pořád jsem tak trochu bláznivý Emil, kterého lidé znají z obrazovek. Kdybych mohl do soutěže znovu, jdu do toho hned. Práce mě baví a tak k řízení dělám třeba i to, že moderuji společenské akce," dodal Emil Zajac pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.