Řídím kamion, práce se neštítím, prozradil Emil Zajac ze slavné reality show o svém životě

Emil je dnes řidič kamionu
Emil je dnes řidič kamionu
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 8. 2020

Mnozí mají v paměti slavnou reality show, kterou v dobách její slávy sledovaly miliony televizních diváků. Mezi soutěžícími se tehdy objevil Emil Zajac (45), jehož hysterické výstupy byly nepřekonatelné. Zkoušel se prosadit v showbyznyse, ale moc se mu to nepovedlo. "Dnes jezdím s kamionem," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Emil, jak dnes žije.

Ve vile VyVolených patřil rozhodně k největším bavičům a do českého slovníku zavedl pojem »fičák«. Od doby, kdy zářil ve slavné šmírovací reality show, uplynula řada let - první řada, ve které Emil působil, odstartovala v roce 2005.

"Vzpomínám na soutěž rád, ale už je to opravdu hodně dlouho. Dnes se živím tím, že řídím kamion. Jinak řídím autobus s turisty, ale kvůli koronaviru to teď není aktuální. Jinak hraji i ochotnické divadlo," prozradil pro ŽivotvČesku.cz čím si dnes vydělává na lidově řečeno na chleba.

Emil se po konci reality show hodně snažil, aby se stal hereckou hvězdou. Dodělal si konzervatoř a objevil se dokonce v několika seriálech v menších rolích. Dokonce spolupracuje i s jedním menším rádiem. Jenže na to, aby zbohatl, to bylo málo.

"Já si život užívám i tak. Jezdit kamionem mě baví a pořád jsem tak trochu bláznivý Emil, kterého lidé znají z obrazovek. Kdybych mohl do soutěže znovu, jdu do toho hned. Práce mě baví a tak k řízení dělám třeba i to, že moderuji společenské akce," dodal Emil Zajac pro ŽivotvČesku.cz.

Psal se rok 2005, když diváci měli poprvé možnost na televizních obrazovkách sledovat real...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu