Říká se, že manželka je na Ukrajině, tvrdí o zmizelé Janě Paurové její manžel Pavel

Jana Paurová zmizela před sedmi lety.
Jana Paurová zmizela před sedmi lety.
Foto: Archiv Jany Paurové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 8. 2020

Kriminalisté v sobotu ukončili prohledávání domu zmizelé Jany Paurové ze Slavětína na Lounsku. Na místě zajistili několik stop a předmětů, které mohou pomoci rozklíčovat její zmizení. O jaké jde, muži zákona odmítli komentovat. Její manžel Pavel je přesvědčen, že jeho žena by mohla být na Ukrajině.

"Nemám tušení, kde je, říká se, že je na Ukrajině," uvedl pro portál ONETV manžel sedm let nezvěstné ženy.

Kriminalisté strávili v domě zmizelé Jany Paurové celkem pět dnů. Prohledávali každé místo, ať už jde o garáž, dům kůlnu. Patrně se snažili hledat i pod zemí. Ostatky zmizelé ženy kriminalisté nenašli. Jana Paurová, matka čtyř dětí, zmizela za záhadných okolností před sedmi lety z domu, kde žila se svým manželem.

Pavel Paur si teď musí najmou firmu, která mu po »řádění« policistů dá vnitřek domu zpět do původního stavu. "Proplatí mi to. Bylo jich na pozemku asi dvacet," uvedl dále pro portál muž pohřešované ženy, o němž si příbuzní Jany Paurové myslí, že v jejím zmizení má lidově řečeno prsty.

Teta Jany Paurové poskytla své přesvědčení, že tělo zmizelé ženy je někde v domě, pro TV Nova. "Já věřím, že Jana je v tom baráku, sice sedm let je dlouhá doba mohl jí někam odvézt, ale já prostě říkám, že Jana je doma," uvedla její teta Renata Winklerová.

Speciální tým Tempus, který se zabývá nevyřešenými případy, bude v hledání Jany Paurové pokračovat i nadále, ale na jiných místech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.