Reklama:

Robbie Williams řádil ve vlnách a odhalil, jak mu vypadávají vlasy. Už s tím nechci bojovat, říká zpěvák

Zpěvák Robbie Williams se potýká s vypadáváním vlasů
Zpěvák Robbie Williams se potýká s vypadáváním vlasů
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 8. 2021

Zpěvák a někdejší idol žen Robbie Williams (47) se dlouhodobě potýká s problémem, který je pro řadu mužů nejhorší noční můrou. Začaly mu výrazně vypadávat vlasy, přitom hustá tmavá kštice byla dříve jeho chloubou. Dvakrát podstoupil transplantaci vlasů, ale nepomohla, rozhodl se proto jít s proudem a plešatění se dále nebránit. Na dovolené na španělském ostrově Formentera řádil v moři a ukázal, že za holá místa se už ani příliš nestydí.

Reklama:

Robbie Williams byl svého času idolem žen a dívek téměř po celém světě. Dokonalý rebel s ohromujícím hlasem vždy náležitě pečoval o svůj vzhled, příroda si ale někdy bohužel dělá co chce a oblíbený zpěvák narazil na problém, který se mu nepodařilo vyřešit - vypadávání vlasů. Nějaký čas stačilo se česat tak, aby holá místa nebyla vidět. Pak ale i to bylo málo a nakonec nepomohly ani dvě transplantace vlasů.

Reklama:

Zpěvák přiznal, že když si uvědomil, co se děje, byl velmi nešťastný. Nakonec se ale k plešatění postavil čelem. ""Je to nepříjemné, člověku to pošramotí sebevědomí, ale pokud znáte někoho, komu řídnou vlasy a nevidí to, musíte mu to říct. Musí si to uvědomit a vyřešit to," řekl Williams v podcastu Clarka Carlislea.

Aktuálně je bývalý člen skupiny Take That na dovolené na španělském ostrově Formentera, kde si po boku manželky a přátel užívá moře. Ve vlnách řádil bez kšiltovky a ukázal tak, jak jeho problém s vlasy postupuje. Aktuálně nejviditelněji mu vlasy vypadávají hned u čela.

Kvůli vypadávání vlasů změnil Robbie Williams účes už dvakrát. Na začátku června si zcela oholil hlavu a na konci července shodil kštici jen po stranách. "Ztrácím vlasy, hodně řídnou. Raději se tomu už podřídím, než abych s tím neustále bojoval," řekl zpěvák ve videu na Instagramu, jak ho cituje deník Daily Mail. Zdá se, že výrazné změně své vizáže se Williams už přizpůsobuje.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: