Robert Pattinson se po prodělané nákaze covid-19 líbal na ulici s krásnou přítelkyní. Sklidil za to kritiku

Robert Pattinson bude nový Batman
Robert Pattinson bude nový Batman
Foto: Showpix.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 10. 2020

Ani britské hvězdě Robertu Pattinsonovi (34) se nevyhnula nákaza covid-19 a kvůli jeho pozitivnímu výsledku muselo být pozastaveno natáčení velkolepého snímku The Batman. Nyní bylo znovu obnoveno a sám herec se nebál ani polibků na veřejnosti s krásnou partnerkou.

Hvězda Twilight ságy se stala novým představitelem legendárního komiksového hrdiny Batmana, o jehož ztvárnění sní mnoho hollywoodských herců. Nakonec se mu podařilo přesvědčit režiséra Matta Reevese (54), že bude jako »netopýří muž« tou nejlepší volbou a začal na své roli aktivně pracovat. Ale do realizace očekávaného filmu zasáhla celosvětová pandemie koronaviru a přerušila natáčení nedaleko Londýna. V současné době byla nucená »stávka« ukončena a přípravy Batmana opět pokračují.

"Člen produkce filmu The Batman se nakazil covid-19 a musí zůstat v karanténě podle zavedených hygienických pravidel. Natáčení je dočasně pozastaveno," uvedlo v oficiálním prohlášení filmové studio Warner Bros. Podle informačního zdroje Vanity Fair se jednalo právě o britského fešáka.

Jenže chvíli nato ho fotografové vypátrali, jak se na ulici líbá s půvabnou přítelkyní Suki Waterhouse (28), anglickou modelkou a herečkou. Kvůli tomu si vysloužil vlnu kritiku za nezodpovědné chování. Otázkou zůstává, jak to s Pattinsonem ve skutečnosti vlastně bylo. Přesto, že celosvětově média v souvislosti s jeho jménem s jistotou mluvila o jeho pozitivním výsledku na koronavir, jeho jednání tomu příliš nenasvědčuje.

Když se obnovilo natáčení a Pattinson se znovu ukázal na place, natáčel jednu z dramatických scén za přítomnosti zhruba 100 komparzistů. "Poměrně málo z nás je jemně řečeno překvapených, že asi stovku lidí z filmového studia v Hertfordshire produkce požádala, aby se přesunula do vysoce rizikové oblasti na severozápadě. Ale aby to bylo spravedlivé, společnost zase dbá na testování lidí na covid-19," citoval svůj zdroj MailOnline.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.