Robert Paulat se dočkal vytouženého syna. Emoce jsou veliké, splnil se mi sen, říká hrdý tatínek

Robert Paulat se stal tatínkem
Robert Paulat se stal tatínkem
Foto: Se svolením Roberta Paulata
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 7. 2021

Majitel estetické kliniky Robert Paulat (42), známý též pod přezdívkou »​Český Ken«, se stal tatínkem. Miminko odnosila náhradní matka a chlapeček jménem Andreas přišel na svět ve středu v půl desáté večer. Emoce po narození syna jsou velmi silné. "Jsme ještě v porodnici, akorát koukám na malého. Bylo to něco neskutečného, splnil se mi sen," řekl Robert Paulat pro ŽivotvČesku.cz a popsal první hodiny v roli otce.

Pro Roberta Paulata bylo otcovství celoživotním snem. Ten se mu 14. července večer konečně splnil a majitel známé estetické kliniky se stal tatínkem. Nyní se už několik hodin raduje ze syna Andrease, o kterého začal s láskou pečovat už chvíli poté, co přišel na svět. Pocity po narození miminka jsou velmi silné, chlapeček svou první noc dokonce strávil na hrudi tatínka.

Úspěšný podnikatel, známý pod přezdívkou »​Český Ken«, je vyčerpaný, ale šťastný. "Jsme ještě v porodnici, akorát koukám na malého. Dostavila se lehčí únava, protože krmení po třech hodinách je samozřejmě náročné, stejně jako adrenalin při porodu. Ale bylo to něco neskutečného, splnil se mi sen," řekl nadšený novopečený tatínek Robert Paulat pro ŽivotvČesku.cz.

"Dělá nám radost. Musím říct, že v noci hezky spinkal, měl jsem ho celou noc na své hrudi, takže jsme spolu šli spát a ráno jsme spolu vstávali. Během toho bylo samozřejmě krmení, ale bylo neskutečné ho mít celou dobu na srdíčku, aby slyšel mé srdce. V České republice se to asi moc nedělá, že si tatínci vezmou na celou noc miminko. Emoce jsou to veliké," popsal Robert Paulat pro ŽivotvČesku.cz první hodiny v roli otce.

Rodičkou Andrease je náhradní matka, se kterou si Robert Paulat za dobu těhotenství vytvořil přátelské pouto. Na výchovu syna bude sám, ale se ženou, která ho přivedla na svět, se bude vídat.

"Náhradní maminka je v pořádku. Ještě tu bude s námi pobývat dva dny a potom budeme odjíždět domů. Z nás se stali takoví kamarádi, že vím, že to nekončí tím, že pojedu z porodnice k sobě domů, kde budu mít Andreáska sám. Určitě se s tetou uvidíme zase v srpnu, takže tak to máme naplánované," dodal šťastný Robert Paulat pro ŽivotvČesku.cz.

Partneři Eva Burešová (29) a šéfkuchař Přemysl Forejt (35) se těší z narození prvního spol...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.