Robert Rosenberg se bude ženit. Oznámil termín svatby a pochlubil se romantickou fotkou s budoucí manželkou

Robert Rosenberg se bude ženit
Robert Rosenberg se bude ženit
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 1. 2021

Svůj život se rozhodl oficiálně spojit před oltářem s milovanou ženou známý král branže pro dospělé, moderátor a boxer Robert Rosenberg (45). Dlouholetý vztah s partnerkou Petrou Šebestovou chce posunout na další »metu« a na romantické dovolené na Maledivách spolu oznámili, že se budou brát. "Je to moje osudová žena," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Mnoho let vystupoval Robert Rosenberg v branži pro dospělé, ale působení v tomto oboru se rozhodl ukončit před deseti lety a věnovat se sportu, dětem a dalším věcem, které ho baví. Bojová umění jsou pro něj také vášní, a tak není divu, že se zaměřil na klasický a thajský box.

V roce 2015 mu do života vstoupila fotografka slavných tváří Petra Šebestová, která se stala jeho partnerkou. Po pětiletém vztahu došlo konečně na oficiální stvrzení jejich lásky.

Robert totiž na exotické dovolené na Maledivách oznámil, že se bude ženit a dokonce už i termín, který je v podstatě »za rohem«. Svatba se totiž bude konat hned po víkendu - v pondělí 1. února. Na sociálních sítích sdílel romantickou fotku srdce poskládaného z růžových květů.

Vsem kamaradum a znamim oznamujeme ze 1.2 2021 se budeme brat !!!

Zveřejnil(a) Robert Rosenberg dne Úterý 26. ledna 2021

"Po letech krásného vztahu přišel čas na svatbu. V Petře jsem našel osudovou ženu a jsem opravdu šťastný," řekl Robert Rosenberg pro ŽivotvČesku.cz. Teď jen zůstává otázkou, kde svatba proběhne a samozřejmě, jaké šaty oblékne nevěsta a zda se pár bude držet ohledně průběhu svatebního dne spíše klasiky, nebo chystá překvapení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.