Robert Rosenberg se oženil. V Petře jsem našel osudovou ženu, přiznal dojatě

Robert Rosenberg a jeho manželka Petra.
Robert Rosenberg a jeho manželka Petra.
Foto: Se svolením Roberta Rosenberga
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 7. 2021

Moderátor, boxer a bývalý král filmů pro dospělé Robert Rosenberg (46) zpečetil dlouholetý vztah s fotografkou Petrou Šebestovou. Svatba se uskutečnila v Praze na Staroměstském náměstí. "V Petře jsem našel osudovou ženu a jsem opravdu šťastný," řekl Robert Rosenberg pro ŽivotvČesku.cz.

První neoficiální ale romantický sňatek si dvojice vychutnala v zimě na Maledivách. Nyní pár zveřejnil snímky ze Staroměstského náměstí, které dokládají, že dvojice má za sebou také oficiální sňatek před českými úřady. "Moc vám děkuji za přání. Fotky z naší svatby můžete použít," vzkázal pro ŽivotvČesku.cz ženich pár sekund po obřadu.

"A máme to za sebou, manželé Rosenbergovi," dodal později muž, který proslul jako král filmů s hvězdičkou a měl za svůj život téměř 5 tisíc žen.

"Po letech krásného vztahu přišel čas na svatbu. V Petře jsem našel osudovou ženu a jsem opravdu šťastný," pochválil svou manželku Robert Rosenberg pro ŽivotvČesku.cz.

Fotografka slavných tváří Petra Šebestová vstoupila Rosenbergovi do života v roce 2015. Pár má spolu syna Rockyho. Prvního syna Forresta Rayna si Robert Rosenberg pořídil s kolegyní z branže Žanetou Vavrochovou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.