Rodina herce Pavla Trávníčka se zahalila do smutku. Jeho tchyně zemřela na covid v nemocnici

Pavlu Trávníčkovi zemřela tchýně na covid-19
Pavlu Trávníčkovi zemřela tchýně na covid-19
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 11. 2020

Smutná zpráva zasáhla rodinu herce Pavla Trávníčka (70). Jeho tchyně se nakazila onemocněním covid-19 a zákeřnému viru nakonec podlehla. Nejhorší obavy se tak naplnily.

Herec a dabér Pavel Trávníček, oblíbený filmový princ, prožívá s rodinou těžké chvíle. Jako by už tak nebyla nelehká doba, kdy přichází jedna špatná zpráva za druhou. Nyní ho koronavirová krize zasáhla osobně a navíc tím nejbolestivějším způsobem. Maminka jeho manželky Moniky (35) podlehla koronaviru.

Manželka herce Monika Trávníčková se již v minulém týdnu vyjádřila k tomu, jak nedokáže pochopit zlehčování onemocnění covid-19, které se šíří společností. Její maminka pracovala v pečovatelském domě, a tak bylo o to víc pochopitelné, že se o ni rodina bála, informoval Blesk. Bohužel se ukázalo, že právem. Na svém facebookovém profilu zveřejnila jedinou větu, která řekla vše. "Dnes se mi zhroutil svět," napsala manželka Pavla Trávníčka.

Její maminka se totiž nakazila koronavirem a musela být ve čtvrtek hospitalizována v nemocnici v Prostějově. K jejím zdravotním komplikacím se přidal ještě zápal plic. Přesto, že se s onemocněním snažila bojovat, nakonec svůj boj prohrála, jak uvedl Blesk. Monika Trávníčková s rodinou tak prožívá opravdu náročné období, kdy v sobě musí najít velkou sílu, aby všechno zvládla.  

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.