Rodina zveřejnila parte Libuše Šafránkové. Pozůstalí uvedli datum posledního rozloučení a zádušní mše

Příznivci herečky Libuše Šafránkové přicházejí uctít její památku
Příznivci herečky Libuše Šafránkové přicházejí uctít její památku
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 6. 2021

Příbuzní fenomenální herečky Libuše Šafránkové zveřejnili parte, na kterém uvedli datum posledního rozloučení, zádušní mše a uložení na hřbitově. Pohřeb herecké legendy, která zemřela minulý týden ve věku 68 let, se uskuteční 25. června. "Nikde mě nehledejte, jsem všude, také tedy ve vás," píše se na smutečním oznámení.

Dne 9. června ve věku 68 let zemřela herečka Libuše Šafránková. Představitelku oblíbených pohádkových princezen národ miloval a její skon oplakávali i příznivci v zahraničí, konkrétně v Německu. Rodina nyní zveřejnila smuteční oznámení, na kterém upřesnila, kdy bude možné se s filmovou legendou rozloučit.

Blízcí pozůstalí uspořádají jedno rozloučení v kruhu rodinném. Veřejnost může dát Libušce Šafránkové poslední sbohem 25. června dopoledne v kostele sv. Anežky v Praze na Spořilově. Zádušní mše a uložení do hrobu se pak uskuteční 2. července v 18 hodin ve Šlapanicích u Brna.

Na fotografii na parte je fenomenální umělkyně zachycena jako malá holčička na kole. "Nikde mě nehledejte, jsem všude, také tedy ve vás," píše se na fotografii. Za truchlící rodinu jsou uvedeni manžel Josef Abrhám, sestra Miroslava Drozdová s rodinou, syn Josef Abrhám, snacha Ľudmila, vnoučata Josef, Antonín, Laura a Benjamin a švagrová Božena Abrhámová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.