Rodinnou tragédii, kdy v rybníce zahynuli tři lidé, policie vyšetřuje jako trestný čin

New Project - 2020-07-21T133527.154
New Project – 2020-07-21T133527.154
Foto: Archiv Vlasty Kodydkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2020

Lidmi z Lhoty u Příbrami otřásla rodinná tragédie, kdy vyhasly tři lidské životy. V rybníce tam našli bezvládná těla. Dědečka, jeho syna a nejmladšího z nich vnoučka. Manželka nejstaršího z trojice se vyjádřila s bolestivou vzpomínkou na sociální síti.

„S hlubokou ranou srdci bych vám chtěla oznámit, že nás včera navždy opustili moji milovaní manžel Radek K., syn Martin M. a vnouček Radeček Š. V našich srdcích zůstanete navěky. Budete nám moc chybět,“ uvedla na Facebooku babička Vlasta K.

Podle informací, které uvedl portál iDnes.cz stojí za tragédií elektrická závada na čerpadle. Přesnou příčinu úmrtí by měla odhalit nařízená pitva.

Policisté případ prověřují pro trestný čin usmrcení z nedbalosti. "V tuto chvíli čekáme na znalecké posudky a soudní pitvu. Probíhají další úkony trestního řízení. Až potom může být stanovena příčina. V tuto chvíli to prověřujeme na usmrcení z nedbalosti, tedy není v tuto chvíli vyloučeno cizí zavinění," řekla pro Život v Česku mluvčí policie Monika Šindlová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.