Rok od narození dcery má Miluše Bittnerová 16 kilogramů dole. Herečce to sluší

Miluše shodila parádních 16 kilogramů
Miluše shodila parádních 16 kilogramů
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2020

Před rokem se půvabné Miluši Bittnerové (42) změnil život - narodila se jí roztomilá dcera Bettynka, která je pro herečku absolutním životním štěstím. Herečka se vrací do pracovního života a prozradila, že se jí podařilo shodit kilogramy, které před porodem získala. "Mám 16 kilo dole," svěřila se Miluše pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka Miluše Bittnerová se vrací naplno do pracovního života. Vnadná blondýnka se představí v muzikálu Láska nebeská. Rok od narození dcery, která přišla na svět přesně 4. září, si Miluše užila. Přesto ho sama hodnotí, že uplynul velmi rychle. A díky tomu, že kolem dcery lidově řečeno lítá sem a tam, se jí podařilo shodit kilogramy, které v těhotenství nabrala.

"Dole mám 16 kilogramů a cítím se dobře. Trošku jsem změnila stravu a hlavně mám teď hodně pohybu. Navíc mám za sebou operaci kolene, která byla několikrát odkládána kvůli těhotenství a kojení, takže mě nic pokud jde o pohyb nelimituje," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická herečka.

"Do práce se těším, jsem ráda, že s dcerou mi pomáhá manžel, v tomhle jsme sehraní a jsem za to vděčná," dodala herečka, které to opravdu hodně sluší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.