Rok od svatby. Adam Vojtěch prozradil, jak oslaví první výročí s krásnou manželkou Olgou

Adam Vojtěch se svou půvabnou manželkou
Adam Vojtěch se svou půvabnou manželkou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 10. 2020

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (34) je už rok ve svazku manželském. Přesně 19. října 2019 si vzal půvabnou učitelku a bývalou studentskou missku Olgu (35). Je šťastný a pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak s manželkou oslaví své první výročí. "Umírněně situaci, ale samozřejmě jde o první rok společného manželství," prozradil vystudovaný právník.

Manželé do toho praštili po sedmi letech vztahu. Brali se v novorománské kapli Korunování Panny Marie v Niměřicích.

"My už jsme spolu byli několik let před svatbou. Takže určitě si první výročí od svatby připomeneme, ale v rámci možností," řekl pro ŽivotvČesku.cz Adam Vojtěch s tím, že půjde o příjemný večer s dobrou večeří. "Bude o to o domácím prostředí v souladu s aktuálními doporučeními," upřesnil bývalý ministr zdravotnictví s úsměvem na tváři.

Je to zhruba měsíc, kdy Adam Vojtěch rezignoval na svou funkci, a to z důvodu, že chtěl vytvořit další prostor pro řešení současné epidemie koronaviru. Aktuálně je Adam Vojtěch poslancem, který chce pokračovat v práci ve zdravotnictví.

"Celkem se této oblasti věnuji sedm let a určitě rád ty zkušenosti zúročím," prozradil své plány do budoucna exministr zdravotnictví, který si momentálně užívá své rodiny a do budoucna se věnovat věcem, na které neměl v posledních třech let čas.

Sympatický právník se netají tím, že nejvíce jeho rezignaci uvítala manželka, která ukázala za dobu tří let, kdy byl ve funkci ministra, že je oddanou a plně chápající ženou - prostě parťákem do nepohody.

"

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.