Reklama:

Rok od úmrtí legendy. Vzpomínat na milovaného muže budu doma, prozradila Ivana Gottová

Ivana Gottová a Karel Gott
Ivana Gottová a Karel Gott
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 10. 2020

Je to přesně rok, kdy se Českem rozlehla smutná zpráva o úmrtí národem milovaného zpěváka Karla Gotta (†80). Řada lidí proudí na pražský hřbitov na Malvazinkách, aby se poklonilo jeho památce. Vdova po umělci Ivana Gottová (44) bude letos vzpomínat z domova - nedaleké vily na Bertramce, protože si to vyžaduje její aktuální zdravotní stav.

Reklama:

"Jelikož je Ivana Gottová stále v izolaci z důvodu onemocnění covid-19, bude s láskou na svého muže vzpomínat ze svého domova," řekla pro ŽivotvČesku.cz Ivana Gottová prostřednictvím mluvčí rodiny Anety Stolzové.

Reklama:

Manželka Mistra se potýká s nákazou již několik dní. Kvůli tomu musela »překopat« všechny své plány, a to i pokud jde o uvedení filmového snímku o jejím muži.

"Ivana Gottová se potýká se středním průběhem nemoci. Stále ji trápí velký kašel," dodala pro ŽivotvČesku.cz Aneta Stolzová o současném stavu manželky legendárního zpěváka.

V říjnu 2015 bylo Mistrovi diagnostikováno zhoubné nádorové onemocnění mízních uzlin. Dne 18. března 2016 oznámil, že došlo k uzdravení. V roce 2018 se u Karla Gotta objevila porucha krvetvorby a v polovině září následujícího roku problémy přerostly v akutní leukémii, kvůli níž zrušil veškerá nadcházející vystoupení a zahájil ambulantní léčbu.

Ve věku 80 let zemřel ve spánku před půlnocí 1. října 2019 doma na Bertramce v rodinném kruhu. Média úmrtí oznámila následujícího dne dopoledne.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: