Rok po svatbě s bodyguardem se Pamela Anderson pošesté rozvádí. Kamera zachytila moment, ze kterého každý pochopí, co bylo špatně

Autor: Profimedia | Pamela Anderson
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 3. 2022

Hollywood je místem života nejslavnějších hvězd červeného koberce. Mezi ně patří i herečka, modelka a producentka Pamela Andersonová (54), známá jako svůdná záchranářka C. J. Parkerová z kultovního seriálu Pobřežní hlídka. I když by si někdo mohl pomyslet, že právě ona žije spokojený život, zmýlil by se. Po 13 měsících manželství s Danem Hayhurstem podala v lednu žádost o rozvod, uvedl to deník Dailymail.com.

Z videa, které získala redakce ŽivotvČesku.cz, je patrné, že tohle manželství opravdu nebylo tím, na které by si člověk vsadil, že vydrží. Po třinácti měsících od svatby je z videa zřejmé, že jde spíše o vztah bratra a sestry, nikoliv o vztah lidí, kteří k sobě chovají hluboké city.

Dan Hayhurst byl bodyguardem někdejší seriálové herečky a pověstná jiskra lásky mezi nimi přeskočila v roce 2020, uvedl deník Dailymail.com. Tedy jejich city propojila pandemie. Bývalá herečka Baywatch požádala o rozvod ve své rodné Kanadě, kam se loni přestěhovala se svým novým manželem krátce po svatbě.

Pro herečku jde o šestý rozvod a 13 měsíců rozhodně není vůbec krátká doba. S podnikatelem Jonem Petersem v lednu roku 2020 vydržela v manželství 12 dnů. Jejím prvním manželem byl Tommy Lee (1995-1998), se kterým má herečka dva syny. Poté byla rok vdaná za hudebníka Kida Rocka a dvakrát si vzala Ricka Solomona, se kterým jí to vždy vydrželo také jen rok.

Pamela Anderson
Pamela Anderson
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.