Rok spolu a osobní vyznání. Jakub Prachař zveřejnil emotivní snímek s partnerkou Sarou Sandevou. Slova jeho maminky o laskavém srdci

Jakub Prachař a Sara Sandeva
Jakub Prachař a Sara Sandeva
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 6. 2022

Herec Jakub Prachař (38) už rok tvoří partnerskou dvojici s krásnou herečkou Sarou Sandevou (24). A zřejmě symbolicky k prvnímu výročí uveřejnil snímek, který vypovídá o tom, že vztah dvojici funguje bez vztahových kotrmelců. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila hercovu maminku, fenomenální herečku Danu Batulkovou (64), s dotazem, co po ní její syn podědil. S noblesou jí vlastní uvedla, že doufá, že laskavé srdce.

Herečka makedonského původu Sara Sandeva se s Jakubem Prachařem sblížila v loňském roce při natáčení krimi seriálu »Dvojka na zabití«. Překážkou pro oba nebylo, že je mezi nimi třináctiletý věkový rozdíl. Naopak pohledná umělkyně opakovaně sdělila, že vztahy nejsou až tak o věku, ale o tom, jací partneři jsou jako lidé.

O tom, že spolu umělci randí, se poprvé začalo psát v loňském srpnu. Tehdy si dvojice nedala pozor na tiskové konferenci druhé nejsledovanější tuzemské televizní stanice a fotografové ji přistihli při vášnivém polibku, který neměl nikdo vidět. Jejich láska v tu dobu už několik týdnů trvala.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila hercovu maminku s dotazem, co po ní nadaný syn podědil. Zprvu se šarmantní Dana Batulková usmála a pak odpověděla s grácií, jak je u ní zvykem. "Doufám, že zdědil laskavé srdce, to je tak jediné, co bych k tomu řekla," uvedla.

Podle toho, jaký snímek Jakub Prachař v pátek sdílel na svém Instagramu, je zcela zbytečné pochybovat, že by laskavé srdce neměl. Oba partneři působí velmi šťastným dojmem a rok společných chvil zarámovali do romantické projížďky na loďce po vodní hladině. Ke snímku pak herec připojil komentář: »Fala mnogu ljubov. Ubava godina. 22.TS.«, což se dá přeložit jako »Děkuji moc lásko, dobrý rok 22«.

Herec byl mezi lety 20132020 ženatý s modelkou Agátou Hanychovou (37), jejich vztah však po delší krizi ztroskotal. Sara Sandeva v minulosti randila s fotbalistou Václavem Černým (24), v létě minulého roku však přiznala, že neustáli vztah na dálku - mladý fotbalista totiž většinu času kvůli svému angažmá trávil v Holandsku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.