Rok v manželství. Radek Kašpárek slaví výročí. Miminko je na cestě a dvakrát covid, říká

Radek Kašpárek si po šesti letech partnerství vzal přítelkyni Andreu.
Radek Kašpárek si po šesti letech partnerství vzal přítelkyni Andreu.
Foto: se souhlasem Radka Kašpárka

Je to přesně rok, kdy charismatický porotce kulinářské show a věhlasný mistr kuchyně vstoupil do svazku manželského. Po šesti letech vztahu si Radek Kašpárek (39) vzal za ženu partnerku Andreu, se kterou očekávají příchod prvního společného potomka - chlapečka Sebastiana. "Rok v manželství byl úžasný, i když jsme ho dvakrát strávili kvůli covidu v karanténě," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz spolumajitel známé restaurace v centru Prahy.

Sympatický šéfkuchař se řadí ke špičce v oboru. I to je důvod, proč se stal porotcem soutěže pro amatérské kuchaře s názvem MasterChef. I když na televizní obrazovce platí za přísného, v soukromí jde o velkého pohodáře, který si svou milovanou manželku umí náležitě hýčkat. Navíc spolu čekají vytouženého chlapečka.

Aktuálně jsou oba manželé v karanténě, protože se nakazili zákeřným virem Sars-Cov-2, který způsobuje onemocnění covid-19.

"Mám skvělou ženu a důkazem toho je, že jsme podruhé v karanténě a nezabili jsme se (směje se). Ohledně těhotenství je vše v pořádku. Nemoc to příjemná není. Poprvé to bylo bez příznaků, teď mám poměrně nepříjemné bolesti kloubů a zejména hlavy, připodobnil bych to k silnější migréně. Ale ve středu nám karanténa končí, tak věřím, že budeme mít už od covidu klid," řekl pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek, který má za sebou rozvod s exmanželkou Ditou (42). S ní má dvě dcery. Současná manželka Andrea má z předchozího vztahu rovněž dceru. Radek si rok v chomoutu užívá a je šťastný, že potkal osudovou ženu.

"Díky manželce jsem se hodně ale zklidnil. Dřív jsem takový kliďas nebyl, teď mám nad věcmi, myslím si, mnohem větší nadhled. Jsem nesmírně rád za chlapečka, kterého čekáme, protože kdyby to byla další ženská do rodiny, tak se zblázním," dodal pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek s tím, že zásnuby proběhly v roce 2017 a tedy chvíli se svatbou otálel, ale o to prý byla hezčí.

A je to potvrzené. Populární šéfkuchař Radek Kašpárek (39) se konečně dočká prvního syna. ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.