Roky jí byl oporou při boji s roztroušenou sklerózou, nyní má zákaz se k ní přiblížit. Bývalý přítel Selmy Blairové ji napadl, až krvácela

Herečka Selma Blairová s expřítelem
Herečka Selma Blairová s expřítelem
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 3. 2022

Herečka Selma Blairová (49) před třemi lety přiznala, že má roztroušenou sklerózu. V boji se zákeřnou nemocí jí byl dlouho oporou Ronald Carlson (52), se kterým se dala dohromady v roce 2017. Přestože ji podporoval v nejhorších měsících jejího života, stal se nyní člověkem, který jí další nepěkné týdny způsobil. Po nedávném zatčení kvůli domácímu násilí má zákaz se k ní přiblížit.

Selma Blairová měla už od svých 30 let zdravotní problémy, ale nevěnovala jim přílišnou pozornost. Myslela si, že jde jen o běžné projevy související s únavou. Řešit je začala až v roce 2018, kdy podstoupila několik lékařských vyšetření. Na konci téhož roku jí lékaři museli sdělit, že trpí roztroušenou sklerózou.

Přestože se s ním střídavě scházela a znovu rozcházela, velkou oporou při boji s nemocí byl herečce dlouhodobě Ronald Carlson. S americkým hercem a producentem dávala herečka na sociální sítě zamilované snímky a před svými fanoušky ho vychvalovala do nebes za to, že se na něj může v těžkých časech spolehnout. Zdá se ale, že se ve zdánlivě dokonalém muži přece jen skrývalo něco nemilého.

Počátkem letošního roku se partneři definitivně rozešli a zdá se, že právě tehdy začala v Carlsonovi vřít krev. "Dne 22. února mi přišel vrátit televizi. Pohádali jsme se a on mě následně napadl. Škrtil mě a agresivně mi třásl hlavou a rameny. Na krátký moment jsem ztratila vědomí," řekla Selma Blairová u soudu podle portálu The News International.

Do domu přijela policie, která měla herečku najít s krvácením z nosu, a Ronald Carlson byl zatčen. Nyní Selma Blairová uspěla u soudu, když požádala o zákaz přiblížení pro svého bývalého partnera, zákaz je ovšem pouze dočasný. Zdá se tak, že její útrapy nejen s nemocí, ale také s agresivním ex, bohužel nejsou u konce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.