Roman Prymula po boku krásné mladé ženy. Prozradil, jak pojal Česko-Slovenský ples a proč s dcerou příliš netančil

Roman Prymula s dcerou
Roman Prymula s dcerou
Foto: Nextfoto
Michal Brož | Hlavní editor
[email protected]
Publikováno: 2. 5. 2022

V Obecním domě na pražském náměstí Republiky se po pauze způsobené koronavirem konal Česko-Slovenský ples s podtitulem Ples jako Majáles. Osobnosti ze všech sfér veřejného života si nenechaly ujít možnost pobavit se, ženy předvedly úžasné šaty a na tanečním parketu bylo živo. Svou krásnou dceru doprovodil bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula (57) a pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak si akci užili.

Úleva a velká radost z toho, že po dlouhé době způsobené pandemií koronaviru mohou na společenskou akci, byly vidět na hostech Česko-Slovenského plesu v Obecním domě. Mezi účastníky sobotní akce nechyběl ani bývalý ministr zdravotnictví a výrazná tvář covidového období Roman Prymula, který přišel se svou dcerou Karolínou (32), která zazářila v úzkých bílých šatech.

"Ano, byli jsme tam s dcerou. Po dlouhé době téměř dvou let šlo otevřít společenské události a Česko-Slovenský ples patřil nepochybně mezi stěžejní akce nastupujícího jara. Možnost setkat se a pobavit se s přáteli je vždy příjemná, navíc na plese, který navazuje na československou vzájemnost a má plnou podporu prezidentů obou zemí," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Roman Prymula.

Večerem plným krásných žen a elegantních mužů provázeli slovenská herečka Monika Hilmerová a český moderátor Aleš Háma, mezi účinkujícími byl i legendární Jiří Korn, zpěvačka Dasha či Rozhlasový Big Band Gustava Broma.

Tanec si ale Roman Prymula prý příliš neužil. "Moc jsem netančil, protože dcera měla šaty, ve kterých se moc tančit nedá, takže jsme to pojali hlavně společensky," dodal epidemiolog, který dceru provdal za Jiřího Kostlána 14. srpna 2021 v Chateau Savoia.

Svatebčanů přitom tehdy rozhodně nebylo jako šafránu. "V kruhu rodiny a nejbližších přátel jsme oslavili vstup snoubenců do manželského života. Pro mne to byl velmi příjemný a dojemný okamžik a velmi jsem si ho užil," popsal loni velký den své milované dcery pro ŽivotvČesku.cz Roman Prymula s tím, že šlo pro něj jako pro otce o nezapomenutelný moment.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.