Roman Šebrle už novou lásku neskrývá, po boku krásné Lenky se usmívá jako mladíček. Psycholog řekl, co musí vydržet kvůli rozvodu

Roman Šebrle s partnerkou
Roman Šebrle s partnerkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2022

Bývalý vícebojař, olympijský desetibojař a aktuálně jeden z nejoblíbenějších moderátorů hlavních zpráv Roman Šebrle (47) se pochlubil novou partnerkou. Na premiéře filmu Žižka zažil svou premiéru ve společnosti s pohlednou blondýnou Lenkou i on. Je sice stále ženatý, ale rozvod je otázkou krátké doby a jedná se spíše o formalitu. Pro ŽivotvČesku.cz se k rozvodu manželů Šebrlových vyjádřil psycholog Jeroným Klimeš.

V říjnu loňského roku měl Roman Šebrle s manželkou 21. výročí svatby, pravděpodobně ale už tehdy s manželkou tuto událost neslavil. Moderátor se nyní na premiéře filmu Žižka pochlubil novou partnerkou a vypadal vedle ní spokojeně. Přestože dosud bylo možné ji párkrát vidět na jeho sociálních sítích, nyní se poprvé společně vydali na oficiální akci.

Rozvod Romana Šebrleho a jeho manželky Evy ještě není ve finiši a za zcela nekomplikovaný se označit nedá. Jen krátce poté, co koncem loňského roku bývalý olympionik potvrdil, že k rozvodu dochází, jeho manželka se nechala slyšet, že je všechno jinak. Tvrdila, že rozvod se nekoná, k odloučení nedošlo a vlastně se nic neděje. Ukázalo se ale, že pravda byla na straně moderátora.

"Už je to opravdu jen formalita, už máme rozsudek na malou, která je nezletilá. A další stání bude rozvod. Ten už by i byl za námi, kdyby nebyl srpen a dovolené. Skutečně je to jen detail. Máme spolu dvě děti, o které se budeme starat na sto procent. Ať už manželka, nebo já. Tam nebude nikdy konflikt. Jsme dohodnutí a řešíme to jako rozumní lidé. Myslím si, že se nebudeme nikdy hádat," řekl Roman Šebrle pro pořad ShowTime.

Už v roce 2018 se provalilo, že Roman Šebrle se na večírku odvázal natolik, že manželku podvedl s kolegyní z obchodního oddělení televize. Ženu líbal a následně se s ní v noci vydal z večírku směrem do Prahy. Své chování tehdy označil za alkoholový přešlap, omluvil se a manželka mu odpustila. Manželství ale nakonec krizi přece jen nepřestálo.

"Když chce člověk odejít z takového vztahu, tak kultivovaní lidé se rozchází a oba dva mají pocit, že na tom prodělali. Právě nezralost se projevuje tím, že jeden z těch partnerů chce, aby mu ten druhý vynahradil veškerou bolest a veškeré věci, které s tím souvisejí. To, že se domluvili, domluva je správná, ale neznamená, že oba to nevnímají tak, že jsou na tom hůře, než by si zasloužili. Kultivovaní lidé oproti těm, co jsou nevyzrálí, ten pocit dokáží vydržet," řekl pro ŽivotvČesku.cz uznávaný psycholog Jeroným Klimeš, co může být pro Šebrlovy na rozvodu složité.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.