Roman Skamene volí Andreje Babiše. S Alenou Schillerovou to dělají skvěle, říká herec o současné situaci

Roman Skamene podporuje vládu
Roman Skamene podporuje vládu
Foto: nextfoto.cz

Populární herec Roman Skamene (66) je vrstevníkem premiéra Andreje Babiše (66) a má s ním stejný pohled na politiku. Nepatří k hercům, kteří by na vládu nadávali. "Babiš to dělá dobře. Tady nic lepšího být nemůže. Opozice nedělá nic," řekl Roman Skamene pro ŽivotvČesku.cz, když se zamyslel nad současným vývojem koronavirové krize.

Roman Skamene, který se proslavil mimo jiné jako oprsklý vekslák ve filmu Bony a klid z roku 1988, politickou situaci a dění kolem koronaviru sleduje každý den. Sám má s nemocí covid-19 poměrně blízkou zkušenost, protože před půl rokem s virem bojovala jeho dcera Sandra.

"My s manželkou jsme naštěstí v pohodě, jsme zdraví. Moje dcera to prodělala před půl rokem. Já se očkovat určitě nechám, ale musíme vytrpět tu dobu, než se s očkováním dostanu na řadu," prozradil herec pro ŽivotvČesku.cz s tím, že zlou dobu tráví na chalupě.

"Lituji ty lidi, kteří musí být zavření v paneláku, to musí být strašné. Já mám obrovskou výhodu, že na chalupě je plno práce a člověk může pořád něco dělat," dodal Roman Skamene, který je přesvědčený, že premiér Andrej Babiš a jeho vláda postupují v současné epidemické krizi dobře. Podle oblíbeného herce neexistuje v České republice žádná jiná politická síla, která by v současné době našla lepší řešení.

"S vládou jsem spokojený, jak to tady řeší. Jsem podporovatel Andreje Babiše a paní Schillerové a volím ANO. Nic lepšího tady být nemůže. Ano, jsou úlety, ale to je pochopitelné, že se něco nepovede. Když se něco dělá, tak se občas něco pokazí, ale kdo nic nedělá, tak nic nezkazí. A opozice nic nedělá, ti chytráci jen všechno negují," vyjádřil se Roman Skamene ostře a jasně pro ŽivotvČesku.cz.

Republikový výbor ANO na středečním jednání rozhodl, že premiér Andrej Babiš (66) pro říjn...

Zavřít reklamu