Roman Staša a Kristína Němčková bojovali o totální triumf. Radek Kašpárek řekl, kdo opravdu vyhrál soutěž

Roman a Kristína v duelu MasterChefa
Roman a Kristína v duelu MasterChefa
Foto: se souhlasem TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 3. 2021

Středeční televizní večer patřil nejlepším amatérským kuchařům. O Řád zlaté vařečky bojovali Roman Staša a Kristína Němčková - tedy dva nejlepší z posledních dvou řad show MasterChef. "Opravdu se to tentokrát povedlo jak Romanovi i Kristíně," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz porotce Radek Kašpárek.

Vítěz ročníku 2020 Roman Staša vyzval na souboj vítězku z roku 2019 Kristínu Němčkovou. O Řád zlaté vařečky se tak spolu utkali opravdu ti nejlepší z nejlepších.

Roman Staša si připravil hodně složitý recept - holuba s foie gras a pyré z pórku. Kristína Němčková si vyhrála se šunkovým kolenem. Oba kuchaři předvedli fenomenální výkon a diváci u televizních obrazovek litovali, že pokrmy nejdou ochutnávat na dálku.

Porotci byli hlavně rádi, že oba soutěžící se dokázali od konce soutěže dál posunout ve svém umění. Jan Punčochář, Přemek Forejt i Radek Kašpárek měli těžké rozhodování.

Řád zlaté vařečky nakonec získali oba dva! Kristína i Roman získali totální vítězství.

"Opravdu se to tentokrát povedlo jak Romanovi i Kristíně. Oba ukázali, že právem jsou nositeli titulu MasterChef. Myslím, že duel jsme si všichni skvěle užili a já jsem rád oba viděl. Zároveň musím uznat, že od finále oba ve vaření urazili kus pořádné cesty, což mě osobně těší. Tento díl zkrátka jednoznačného vítěze neměl," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz porotce Radek Kašpárek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.