Roman Staša se stal otcem. Narození syna tajil téměř 2 měsíce. O jeho životní změně promluvil šéfkuchař Jan Punčochář

Vítěz soutěže pro amatérské kuchaře Roman Staša
Vítěz soutěže pro amatérské kuchaře Roman Staša
Foto: Se svolením Romana Staši
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 11. 2021

Splnění velkého snu přišlo s vítězstvím v kulinářské show, kdy kondiční trenér a titulovaný vítěz Roman Staša (33) zjistil, že v kuchyni mu to jde téměř samo. Jenže teď se pochlubil tím, že se před necelými dvěma měsíci stal pyšným otcem syna. Ten dostal jméno Samuel. "Pro mě narození jeho potomka není novinka, už nějakou dobu to vím a má z toho velkou radost," řekl pro ŽivotvČesku.cz šéfkuchař Jan Punčochář (42).

Roman Staša je sympaťák s humorem, kterým bavil v poslední řadě kulinářské show, kde stanul na stupni vítězů. Po jejím skončení ale nezvolnil tempo a začal podnikat. Teď se pochlubil skvělou zprávou, že se stal hrdým otcem vysněného syna.

"Dneska je to rok, co jsem vyhrál v televizním finále MasterChef. No a dost dlouho jsem byl přesvědčený, že to je rozhodně největší výhra v mým životě," okomentoval snímek, na němž je s malým Samuelem. Ten se mu podle jeho dalších slov narodil v září.

Pro ŽivotvČesku.cz prozradil šéfkuchař Jan Punčochář, že jen úzké okolí vědělo o tom, že Roman Staša se stal hrdým otcem. "Romanovi to velmi přeji. Hlavně aby byl chlapeček zdravý. Také aby Romanovi fungovala rodina. Pro mě narození jeho potomka není novinka, už nějakou dobu to vím a má z toho velkou radost," řekl pro ŽivotvČesku.cz šéfkuchař Jan Punčochář, který se s vítězem poslední řady kuchařské reality show sblížil natolik, že se z nich stali přátelé. Společně v minulosti dokonce začali navštěvovat posilovnu a televiznímu porotci kulinářské show se podařilo na váze díky radám bývalého hokejisty shodit okolo dvaceti kilogramů.

Redakce ŽivotvČesku.cz má nepotvrzené informace, že před několika měsíci se novopečený tatínek také oženil. Jeho osudovou ženou se stala maminka společného syna, která se vyhýbá médiím.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.