Roman Vojtek bude potřetí otcem. Potomka mu přivede na svět manželka Petra v listopadu

Roman se pochlubil krásnou novinkou.
Roman se pochlubil krásnou novinkou.
Foto: Archiv Romana Vojtka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 7. 2020

Budoucím přírůstkem do rodiny se nečekaně pochlubili manželé Petra a Roman Vojtkovi: v listopadu se jim narodí první miminko. Petře se podařilo těhotenství velmi dobře utajit, přitom je už v šestém měsíci. Zda to bude kluk, nebo holka pár zatím tají. Novinku už ale oznámili kolegům v divadlech.

Petra Vojtková (32) a Roman Vojtek (48) ve čtvrtek oznámili na svých instagramových účtech nečekanou zprávu: čekají potomka. „Jsme vděční za vše krásné, co nás potkalo. Být těhotná je úžasný a nepopsatelný pocit,“ uvedla budoucí maminka Petra Vojtková, známá například svou rolí Jane v muzikálu Tarzan.    

Vojtkovi dokázali rostoucí bříško velmi dobře skrýt, termín porodu mají přitom už v listopadu. Zatímco pro Petru Vojtkovou to bude první potomek, Roman už má z předchozího manželství dceru a syna, se kterými se občas mohou fanoušci potkat i na jeho Instagramu. Právě sociální sítě nyní manželé řeší.

Mám dvě děti, jsou součástí mého života a také mého Instagramu. Myslím, že bych se chtěl i nadále řídit heslem: všeho s mírou,“ odpovídá herec Roman Vojtek na otázku, zda se plánuje chlubit dalším přírůstkem do rodiny i v on-line světě.

Petra je oproti tomu zdrženlivější: „Pro mě je to intimní věc a momentálně bych děťátku ráda zachovala soukromí, co nejdéle to půjde. Ale kdo ví, třeba mi to pak nedá, a nakonec budu Instamáma,“ dodala se smíchem muzikálová herečka.  

Manželka Bohuše Matuše (48) si splnila svůj malý sen. Nafotila sérii snímků, na nichž jí t...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu