Roman Vojtek bude potřetí otcem. Potomka mu přivede na svět manželka Petra v listopadu

Roman se pochlubil krásnou novinkou.
Roman se pochlubil krásnou novinkou.
Foto: Archiv Romana Vojtka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 7. 2020

Budoucím přírůstkem do rodiny se nečekaně pochlubili manželé Petra a Roman Vojtkovi: v listopadu se jim narodí první miminko. Petře se podařilo těhotenství velmi dobře utajit, přitom je už v šestém měsíci. Zda to bude kluk, nebo holka pár zatím tají. Novinku už ale oznámili kolegům v divadlech.

Petra Vojtková (32) a Roman Vojtek (48) ve čtvrtek oznámili na svých instagramových účtech nečekanou zprávu: čekají potomka. „Jsme vděční za vše krásné, co nás potkalo. Být těhotná je úžasný a nepopsatelný pocit,“ uvedla budoucí maminka Petra Vojtková, známá například svou rolí Jane v muzikálu Tarzan.    

Vojtkovi dokázali rostoucí bříško velmi dobře skrýt, termín porodu mají přitom už v listopadu. Zatímco pro Petru Vojtkovou to bude první potomek, Roman už má z předchozího manželství dceru a syna, se kterými se občas mohou fanoušci potkat i na jeho Instagramu. Právě sociální sítě nyní manželé řeší.

Mám dvě děti, jsou součástí mého života a také mého Instagramu. Myslím, že bych se chtěl i nadále řídit heslem: všeho s mírou,“ odpovídá herec Roman Vojtek na otázku, zda se plánuje chlubit dalším přírůstkem do rodiny i v on-line světě.

Petra je oproti tomu zdrženlivější: „Pro mě je to intimní věc a momentálně bych děťátku ráda zachovala soukromí, co nejdéle to půjde. Ale kdo ví, třeba mi to pak nedá, a nakonec budu Instamáma,“ dodala se smíchem muzikálová herečka.  

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.