Reklama:

Roman Vojtek promluvil o pocitech z narození syna. Manželce jsem pořád k ruce, prozradil

Roman Vojtek s manželkou Petrou
Roman Vojtek s manželkou Petrou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 1. 2021

Herec Roman Vojtek (48) se stal na konci listopadu potřetí pyšným tatínkem. S manželkou Petrou (33) ale mají prvního společného potomka. Narodil se jim rozkošný syn, který dostal jméno Nathaniel. Charismatický herec pro ŽivotvČesku.cz popsal, jak si rodičovství užívá. "Krásně to vyšlo časově, jsme spolu doma a užíváme si to," řekl.

Reklama:

Manželce Petře, kterou si oblíbený herec bral v červenci roku 2019, se dařilo těhotenství velmi dobře a dlouho tajit. Informaci, že je v jiném stavu, uveřejnila až v šestém měsíci. Teď se poprvé stala maminkou.

Reklama:

"Prožívám to krásně, protože jednak to bylo dítě chtěné, a zadruhé před porodem mi skončil nějaký pracovní závazek, doma tedy máme dvojitou mateřskou a s péčí o syna jsem tedy manželce k ruce. My herci navíc teď moc práce nemáme, takže to krásně vyšlo časově, jsme spolu doma a užíváme si to," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Roman Vojtek o své čerstvé roli trojnásobného otce.

Současné období herec vidí jako těžké, ale za řadu chyb, které ovlivnily vývoj epidemie a vše s ní spojené, si podle jeho slov můžeme sami. A k mnoha věcem přistupujeme jako národ špatně. "Myslím si, že z velké části si za to můžeme sami. A trošku mě mrzí, že se celý svět soustředí na boj s koronavirem, místo na to, abychom sami sebe imunitně posílili či udělali něco pro své zdraví. Usilovně s nemocí bojujeme a všude jen čtu, kolik je nemocných a jaké léky musíme vymyslet, místo abychom aktivovali nějak své tělo, které je největší lékem a nástrojem. A čekal bych z této strany nějakou osvětu nebo nějakou energii, než ji vkládat do boje," zhodnotil současný stav ohledně epidemie pro ŽivotvČesku.cz Roman Vojtek.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: