Roman Vojtek se stal pyšným tatínkem. Manželka Petra mu přivedla na svět syna. Dostal hebrejské jméno

Roman s manželkou Petrou a synem
Roman s manželkou Petrou a synem
Foto: Archiv Romana Vojta
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 11. 2020

Herec Roman Vojtek (48) se stal potřetí pyšným tatínkem. S manželkou Petrou (33) ale mají prvního společného potomka. V úterý ráno se jim narodil syn, který dostal jméno Nathaniel. "Je zdravý a v pořádku a své mamince dal se svými 3.760 gramy lehounce zabrat," uvedl k narození očekávaného potomka herec.

Roman nedávno prodělal nákazu koronavirem, a tak bylo otázkou, zda vůbec stihne být při narození svého syna. To se ale nakonec poštěstilo, když druhý test mu před pár dny ukázal, že se viru zbavil. Paradoxně před několika týdny se obával, že by mohly v souvislosti s epidemií nastat komplikace. "U narození miminka budu. Těšíme s manželkou velmi. Jediné, co by asi zabránilo tomu, že budu u porodu, je koronavirus, pokud by tatínkové opět nesměli k porodu. Ale věřím, že se nám to vyhne," řekl Roman pro Život v Česku.cz.

Petře se dařilo těhotenství velmi dobře a dlouho tajit. Informací, že je v jiném stavu, uveřejnila až v šestém měsíci. Teď se poprvé stala maminkou.

"Trochu to trvalo, ale na to krásné se musí občas počkat. Chtěli bychom, abyste se o tom dověděli od nás. Dnes ve 3 hod ráno se nám s Peťkou narodil syn Nathaniel Vojtek. Je zdravý a v pořádku a své mamince dal se svými 3.760 gramy lehounce zabrat. Děkuji své ženě za to, co dnes v noci dokázala. Opět jsem si uvědomil, co dokáže »ženská síla«," napsal Roman na svůj profil na sociální síti, kde se pochlubil prvním společným snímek krátce po narození rozkošného Nathaniela.

Roman má z předchozího vztahu dvě děti - dceru Editu (10) a syna Benedikta (5), které má ve střídavé péči s exmanželkou Terezou.

Význam jména Nathaniel:

Natanael je mužské křestní jméno. Jméno má hebrejský původ a znamená »Bůh dal, Bohem daný«. Další variantou je Nathaniel.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.