Roman Vojtek ukončil karanténu a připravuje se na Vánoce. Jeho děti napsaly krásné dopisy Ježíškovi

Roman Vojtek s manželkou Petrou
Roman Vojtek s manželkou Petrou
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 11. 2020

Herec a zpěvák Roman Vojtek (48) si v předchozím týdnu zažil opravdu náročné chvíle. Společně s dětmi – dcerou Editou a synem Benediktem byli pozitivní na onemocnění covid-19 a museli zahájit povinnou domácí karanténu. Manželka Petra (33) je přitom v devátém měsíci těhotenství a každým dnem může přivést na svět třetího potomka rodiny Vojtkových.

Herec Roman Vojtek, představitel Karla Dvořáka v divácky oblíbeném retroseriálu Vyprávěj režiséra Bisera Arichteva (manžel herečky Veroniky Arichteva, poz. red) a vítěz prvního ročníku televizní show StarDance …když hvězdy tančí, na začátku listopadu oznámil, že u něj a jeho dětí byl prokázán pozitivní výsledek na onemocnění covid-19. Krásná manželka a herečka Petra (rozená Vraspírová) se musela od rodiny izolovat, protože je mimo jiné v devátém měsíci těhotenství, o kterém s Vojtkem poprvé promluvili v polovině letošního léta. Může tak rodit každým dnem, ale naštěstí se zatím žádné »porodní drama« nekonalo. Budoucí trojnásobný tatínek překonal období povinné karantény a on i děti jsou už v pořádku.

A protože se pomalu blíží Vánoce, bylo načase se začít věnovat také menší přípravě na poslední svátky v roce. Edita s Benediktem napsali dopisy Ježíškovi. "Milý Ježíšku... v nejbližších dnech můžeš očekávat dva dopisy z Řitky. Letos trochu dříve, než v jiných letech, ale my teď měli hódně času a byli zavření doma. A co vy? Už jste psali? A posíláte, nebo dáváte za okno jako my a Ježíšek si ho odnese?" okomentoval Roman Vojtek roztomilou fotku s dětmi a jejich krásně malovanými dopisy, na kterých si musely dát opravdu záležet.

"PS: karanténa skončila a my moc děkujeme za všechny vaše zprávy k brzkému uzdravení. Opravdu nás těšily a pomáhaly," dodal sympatický herec, zpěvák a moderátor na závěr. A tak teď může jen trpělivě čekat na to, až přivítá s krásnou manželkou třetí potomka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.