Roman Vojtek zveřejnil video, ve kterém by se mohl směle měřit s profesionálními gymnasty. Z kreací, které předvádí, naskakuje husí kůže

Herec a zpěvák Roman Vojtek
Herec a zpěvák Roman Vojtek
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2022

Populární herec a tanečník Roman Vojtek sice v dubnu oslavil padesátiny, ale rozhodl se dokázat, že do starého železa rozhodně nepatří. Na sociálních sítích sdílel videa, ve kterých metá salta a přemety a dělá veletoče na hrazdě. Pro ŽivotvČesku.cz zavzpomínal na gymnastiku, které se vrcholově věnoval, a popsal, jaké sporty upřednostňují jeho potomci. "Nejdůležitější je, aby je to bavilo," řekl trojnásobný otec.

Na Instagramu známého herce se během posledního týdne objevilo hned několik videí, na kterých předvádí nejrůznější akrobatické a gymnastické prvky v tělocvičně v Dobřichovicích.

Sportovní nadání zpěváka, který na jaře oslavil životní jubileum, je inspirující. "Gymnastice jsem se věnoval od malička, od 1. do 6. třídy dokonce na vrcholové úrovni. Na JAMU jsem to pak trochu přikrmil, ale rozhodně netrénuji pravidelně," prozradila redakci ŽivotvČesku.cz hvězda českých muzikálů.

Gymnastiku by ale svým vrstevníkům, kteří ji dříve neprovozovali, rozhodně nedoporučil. V takovém případě by vzniklo více škody než užitku.

"Je to, jako kdybyste se nikdy v životě nepotápěli a najednou byste měli sestoupat do 50 metrů. Ale nějaký pohyb to určitě chce," řekl charismatický zpěvák.

Tělocvičnu nyní prý navštěvuje hlavně se svými dětmi, které ke sportu vede. "Nejdůležitější je, aby je to bavilo. Benedikt se věnuje právě gymnastice, dcera Editka tancuje a malý Nathaniel s manželkou Petrou už začínají chodit do tělocvičny také," popsal herec pro ŽivotvČesku.cz sportovní návyky celé své rodiny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.