Románek a intimita v Survivoru: Vypadlá soutěžící prozradila, ve kterém kmeni začalo šustit křoví

Survivor Česko & Slovensko
Survivor Česko & Slovensko
Foto: Se svolením TV Nova
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 3. 2024

Česká verze nejdrsnější reality show světa je v plném proudu. Hráči vypadávají jeden za druhým, tvoří se nové aliance a prohlubují se vztahy mezi soutěžícími. I když to na první pohled nevypadá, mezi některými účastníky údajně přeskočila jiskra a kromě ohně na zahřátí a vaření vzplál na ostrově i oheň lásky. Tedy alespoň té fyzické, o které promluvila vypadlá účastnice Ornella Koktová. V podcastu s názvem »Agáta a Ornella« maminka tří dětí prozradila, že v jednom z kmenů ostatní mohli uslyšet šustění křoví, což v přeneseném významu lze chápat, že mezi některými hráči došlo na intimní sblížení. Podnikatelka vydržela v soutěži zhruba dva týdny. Po zdravotních komplikacích, které ji na ostrově postihly, se rozhodla sama odstoupit. Co na ni doma čekalo za překvapení v podobě jídla, prozradil pro ŽivotvČesku.cz Ornellin manžel Josef Kokta.

Účastníci předešlých ročníků po skončení soutěže uváděli, že na pustém ostrově, kde jsou hráči i několik dní bez jídla, na intimní život není ani pomyšlení. Tuto myšlenku však vyvrátila influencerka Ornella Koktová, jež v podcastu, který natáčí s Agátou Hanychovou, prozradila, že si nejen na intimity pomyslela, ale také se o nich bavila se svými spoluhráči v kmeni.

"Teď jsem od Rachel slyšela, že se tam někdo spustil v křoví, ale naplno... U Lovců tam teď šustí křoví," uvedla s potutelným úsměvem Ornella. "Tak kdo to asi je," dodala brunetka, která sice naznačila, o koho by se mohlo jednat, ale jména neuvedla a raději informaci zamluvila.

Divákům, kteří Survivor sledují, tím nasadila Ornella brouka do hlavy, jelikož podmínky, ve kterých účastníci musí žít, jsou na hony vzdálené komfortnímu životu, na který jsou zvyklí v civilizaci. Mnohé tak může překvapit, že se účastníci na intimní hrátky vůbec zmůžou. Jedině čas ukáže, kteří hráči k sobě mají blíž než k ostatním. Z kmene Lovců spolu takzvaně pečou Veronika a Bandurko. Jestli však Ornella naznačovala tuto dvojici, není jisté.

Ornella Koktová v soutěži vydržela přes dva týdny. Kvůli zdravotním problémům se ale sama rozhodla pobyt na ostrově ukončit. Po návratu domů na ni čekalo její oblíbené jídlo. "Udělal jsem řízky s bramborovým salátem, na to se Orny těšila. Ale když přijela domů, objednal jsem jídlo z restaurace," sdělil pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta, který se stal na více než měsíc slaměným vdovcem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.