Romantické narozeniny Evy Decastelo. Tomáš Třeštík už své city ke krásné brunetce neskrývá. Naopak je dal veřejně na odiv

Moderátorka Eva Decastelo se pravidelně otužuje
Moderátorka Eva Decastelo se pravidelně otužuje
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 9. 2022

Pohledná herečka a moderátorka Eva Decastelo dnes slaví své 44. narozeniny, ačkoli by jí nejspíš mnozí fanoušci hádali mnohem méně. Podle všeho si je užívá v romantickém duchu, alespoň soudě podle jejich společné fotografie, kterou zveřejnil fotograf Tomáš Třeštík (44). Již nějakou dobu se v kuloárech povídá, že tihle dva jsou novým párem českého showbyznysu. Pro ŽivotvČesku.cz se krásná oslavenkyně ke svému údajnému vztahu vyjádřila.

Ke 44. narozeninám na sociální síti Evě Decastelo popřál známý fotograf Tomáš Třeštík, bývalý manžel spisovatelky Radky Třeštíkové (41), která v poslední době budí rozruch svými extravagantními outfity. O tom se již nějakou dobu spekuluje, že je novým partnerem sympatické moderátorky.

Umělec zveřejnil na svém profilu fotografii, na které mu Eva Decastelo dává hubičku na tvář. Navíc příspěvek doplnil emotikonem srdíčka. Působí to tak, jako by jejich domnělý vztah nechtěl již nadále skrývat.

Co je na tom všem pravdy, se redakce ŽivotvČesku.cz zeptala přímo Evy Decastelo. Ta sice překvapivě informaci potvrdila, ovšem na jakékoli bližší detaily byla skoupá. "Jsem teď opravdu šťastná a daří se mi dobře, ale i nadále platí, že o svém soukromí teď veřejně mluvit nechci," uvedla moderátorka, která byla očividně ve skvělé náladě.

Moderátorka Eva Decastelo na začátku června oznámila rozchod se svým manželem, scenáristou Reném Decastelem (49). Ten se vzápětí ukázal na veřejnosti s novou partnerkou Evou Korniovou Jung (41), známou hráčkou rugby. Z pochopitelných důvodů se tak vyrojila řada spekulací o tom, že dotyčná sportovkyně byla příčinou rozchodu, což však dvojice svorně popřela. S odloučeným manželem má Eva Decastelo dvě děti, Michaela (13) a Zuzanu (11).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.