Reklama:

Romantické polibky a objetí v ulicích New Yorku. Ben Affleck nedokázal krásné JLo odolat ani před zraky kamer

Autor: Profimedia | Ben Affleck a JLo
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 9. 2021

Dlouhé týdny před světem skrývali svoji lásku. Zlom přišel v červenci, kdy se zpěvačka, herečka a podnikatelka Jennifer Lopezová (52) ukázala poprvé na veřejnosti v doprovodu hollywoodského herce Bena Afflecka (49). Vzájemné city, které se znovu probudily po 17 letech, kdy se oblíbený pár rozešel a představa o jejich svatbě se rozplynula, jsou stále intenzivnější. Na ulici je zachytily kamery v romantické chvíli, kdy byla jejich zamilovanost naprosto zřejmá.

Reklama:

Ikonická kráska přezdívaná JLo našla lásku a oporu ve svém kdysi bývalém partnerovi Benu Affleckovi, s nímž se poprvé setkala v roce 2001 na natáčení romantické komedie Láska s rizikem, kde ztvárnili ústřední dvojici. Jiskra mezi nimi se nedala přehlédnout, ale svůj vztah oficiálně zveřejnili až o dva roky později, kdy se rodačka z newyorského Castel Hillu definitivně rozvedla s manželem a tanečníkem Crisem Juddem (52) po dvouletém manželství. "Nechtěli jsme svůj vztah prezentovat na veřejnosti. Náhodou jsme spolu byli v době zrodu bulvárních plátků a bylo to jako: Ach, proboha. Prostě to byl obrovský tlak," řekla Jennifer Lopezová v rozhovoru pro magazín People.

Reklama:

Jejich láska připomíná příběh romantického film s výjimkou toho, že je skutečná. "Jsem v úžasu z toho, jaký vliv má Jennifer na svět. Já jako umělec můžu nanejvýš natáčet filmy, které v lidech něco vyvolají. Jennifer ale inspirovala obrovské množství lidí, aby začali vnímat, že v této zemi mají své místo. Jen málo osobností v celé historii mělo takový účinek. Znovu, znovu a zas jsem viděl ženy různých barev pleti, které za Jennifer chodily a zmiňovaly to, že je příkladem silné ženy, která dokáže uspět a je náročná," nešetřil slovy obdivu vůči své partnerce Ben Affleck, jak uvedl časopis Marie Claire.

Společně se dvojice objevila na jedné z newyorských ulic, kde už neskrývala city. Kamery je zachytily ve chvíli, kdy se objímali a došlo dokonce i na něžný polibek. Bennifer, jak zamilovaný pár pojmenovala média, si užívá společných chvil a konečně se nemusí skrývat před zraky novinářů i fanoušků.

Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Foto: Profimedia
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: