Romantický víkend v Krkonoších se vydařil. Bára Jánová je spokojená po boku herce Ladislava Ondřeje

Ladislav Ondřej a Bára Jánová
Ladislav Ondřej a Bára Jánová
Foto: Se svolením Báry Jánové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 7. 2021

Jedna z nejpůvabnějších českých hereček Bára Jánová (31) zažívá krásné léto, které jí zpříjemňuje herec Ladislav Ondřej (29). Sympatická herečka zatím nechtěla přesně specifikovat, jak vztah nazvat. Na všechno prý bude správný čas. "Zatím to moc nekomentujeme a moc k tomu neříkáme. Ale kdo se podívá na tu fotku, tak si názor udělá sám," uvedla se smíchem Bára Jánová pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka Bára Jánová, která proslula jako mrcha Sylva v seriálu Slunečná, tráví letní dny s Ladislavem Ondřejem, který hraje syna Čestmíra Mázla v Ordinaci v růžové zahradě. Dvojice spolu vyrazila nejen do Pece pod Sněžkou, ale později také na Novou Živohošť.

Sympatická herečka nechtěla sdělit, jak by přesně definovala to, co spolu mají, ale bude to něco, co může být jednou hodně silné.

"Zatím to moc nekomentujeme a moc k tomu neříkáme. Ale kdo se podívá na tu fotku, tak si názor udělá sám," uvedla se smíchem Bára Jánová pro ŽivotvČesku.cz .

"Pro mě je důležité, aby člověk byl otevřený novým možnostem a nebál se změn. Může dělat i chyby, ale měl by být upřímný, já nenávidím lež. Já se lží úplně děsím a přiznám, že je to i kvůli tomu, že se lží už mám nějaké zkušenosti. Takže hledám upřímnost, otevřenost, opravdovost," řekla talentovaná herečka pro ŽivotvČesku.cz na začátku roku 2021, když popisovala, co od budoucího muže čeká. Je možné, že příští dny ukážou, že už to našla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.