Roste jako z vody. Miluše Bittnerová se pochlubila krásnou dcerou, se kterou opustila domov

Miluše Bittnerová s dcerou Bettynkou a kamarádkou s jejími dcerami
Miluše Bittnerová s dcerou Bettynkou a kamarádkou s jejími dcerami
Foto: Se souhlasem Miluše Bittnerové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 5. 2021

Ubytovací zařízení se od pondělí otevřela po více než pěti měsících znovu turistům. Kvůli koronavirové krizi mohla dosud poskytovat služby jen hostům, kteří cestovali za služebním účelem nebo lékařem. Lidé se při příjezdu musejí prokázat negativním PCR nebo antigenním testem ne starším než 48 hodin, certifikátem o očkování nebo dokladem o prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech. Herečka Miluše Bittnerová (43) využila rozvolnění a se svou dcerou vyrazila na dvoudenní výlet. "Musely jsme z Prahy do přírody, abychom nabraly po lockdownu nové síly a pročistily mysl," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Host s negativním testem se bude moci podle pravidel ubytovat na sedm dní, při delším pobytu bude třeba test zopakovat. Některé hotely si zřídily vlastní testovací centra, kde provádějí i PCR testy.

"Já jsem ráda, že se konečně může začít žít. Lockdown byl skutečně dlouhý a ovlivnil životy všech. Jak se rozvolnilo, tak jsme s dcerou vyrazily za kamarádkou, která ubytovací služby poskytuje v Jíncích za Prahou. Je skvělé se zase potkávat s lidmi. Dcera Bettynka nám upekla pískovou bábovku. Ano, trochu to skřípalo mezi zuby, ale přece nešlo jí zkazit radost," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz herečka, která poskytla snímek, z něhož je patrné, že dcera roste jako z vody. Zanedlouho Bettynka oslaví své druhé narozeniny - narodila se v září roku 2019.

"Na rodinnou oslavu se připravujeme už teď. Ale momentálně jsem ráda, že si Bettynka užívá přítomnosti dětí mé kamarádky na našem výletě a já si taky trochu odpočinu. Věřím, že se do lockdownu už nevrátíme," dodala pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Hotely, penziony a další ubytovací provozy mohly dosud sloužit jen klientům cestujícím za služebním účelem nebo lékařem. Pro rekreační účely jejich provoz vláda kvůli druhé vlně pandemie zakázala od 22. října do 2. prosince a následně od 18. prosince.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.