Rowan Atkinson má doma poklad: Dcera Mr. Beana Lily vyrostla do krásy a živí se jako burleska

Herec má 26letou dceru, která vyrostla do krásy
Herec má 26letou dceru, která vyrostla do krásy
Foto: Profimedia.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 1. 2021

Rowan Atkinson (66) nepatří zrovna mezi herce oplývající krásou, ale rozhodně je jedním z nejsympatičtějších komiků a také nekorunovaným králem pravého britského humoru. Dcera muže, který se proslavil jako Mr. Bean a Johnny English, však podobu otce nepodědila a okouzluje svým půvabem. Lily Sastryová (26) miluje skládání hudby a v tom profesním životě pracuje jako burleska.

Díky slavnému otci Lily Sastryová odstartovala hereckou kariéru poměrně brzy. Už v 10 letech hrála ve svém prvním filmu Tooth a později se potkala na place také s Rowanem Atkinsonem, a to v komediích Prázdniny pana Beana a Johnny English se vrací.

I přes dobrý start v herecké sféře se kupodivu ozhodla v životě vydat úplně jinou cestou, i když v zábavním průmyslu zůstala. Skládá vlastní písně, ale mnohem víc je úspěšnou burleskou.

V hudbě se Lily zatím neprosadila tak, jak si přála, ale ji víc než cokoliv jiného. "Muzika je pro mě vším. Je to celé mé bytí. Bez hudby by pro mě život nebyl nic," řekla v rozhovoru pro web mytheatremates.com.

Jako burleska může občas i zpívat, ale vlastní písně pro ni mají větší význam. "Píšu asi od čtrnácti let, miluji psaní příběhů a básní, které korespondují s melodiemi. I dnes to pro sebe vnímám jako výzvu," popsala lásku k umělecké tvorbě dcera jednoho z nejslavnějších komiků.

Rozvod rodičů a změna příjmení

Téměř celý život krásná Lily nosila příjmení Atkinsonová, ale v roce 2015, kdy se představitel Mr. Beana po 25 letech manželství rozvedl s její matkou Sunetrou Sastry (64), uměleckou maskérkou, se 26letá brunetka jeho příjmení vzdala.

Když tak učinila a přejmenovala se na Lily Sastryovou, hodně se mluvilo o tom, že tím dala slavnému otci najevo, že už s ním nechce mít nic společného. Spekulace později vyvrátila, když se po boku britského herce, který má ještě syna Benjamina (28) a letošní 6. leden je pro něj dnem jeho 66. narozenin, začala opět objevovat na veřejnosti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.