Rozdílní synové Arnolda Schwarzeneggera: Jeden svalnatý kocourek, druhý sympatický cvalík

Synové Terminátora, Patrick a Christopher Schwarzeneggerovi
Synové Terminátora, Patrick a Christopher Schwarzeneggerovi
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 9. 2020

Herec a bývalý kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger (73) má celkem pět potomků. Ovšem jeho dva synové, které má se spisovatelkou Mariou Shriver (56) jsou hodně rozdílní, i když podoba se slavným otcem se na nich dá najít.

Starší Patrick (27) připomíná více otce, i když tak svalnatou postavu jako v mládí jeho tatínek nemá. Je na něm ale vidět skvělá forma a pro ženy je dost atraktivní. Oproti tomu třiadvacetiletý Christopher je sice vysoký, ale místo proteinové stravy mu spíš chutná čokoláda.

Oba bratři strávili společný den na pláži v Los Angeles. A pořádně si ho užili. Opalovaní a relax na lehátku, koupání v moři, den jako vymalovaný.

Oba možná vyčítají tatínkovi to, co ale udělal jejich matce. Manželství legendární herce s půvabnou spisovatelkou skončilo v roce 2011, kdy se provalila jeho milostná aféra. S jejich bývalou uklízečkou Mildred Patty Baenou si totiž »vyrobil« nemanželského syna, kterého počali zhruba ve stejnou dobu, kdy otěhotněla i Shriver. A to rozhodně správný chlap a dobrý táta nedělá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.