Rozhovor: Období výstředních modelů mám za sebou. V novém stylu jsem se našla, říká Lela Vémola. Ukázala snímek, na němž vypadá úžasně

Lela Ceterová
Lela Ceterová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 1. 2023

Slovenská moderátorka a influencerka Lela Vémola (33) v poslední době prošla výraznou proměnou image. Zatímco dříve jejím outfitům dominovaly hluboké výstřihy, růžová a flitry, stále častěji nyní sází na umírněnost, neutrální odstíny a eleganci. Pro ŽivotvČesku.cz v rozhovoru blond kráska prozradila, co za její proměnou stojí.

Lelo, v poslední době se poměrně výrazně proměnil váš styl oblékání a média i veřejnost si všímají toho, jak vám to sluší. Souvisí změna s tím, že nyní na televizi Barrandov moderujete svůj pořad Lela Show, nebo je za tím ještě něco dalšího?

Děkuji moc. (Usmívá se) Není to jen tím. Další důvod je, že jsem přece jen už maminka dvou dětí a začala jsem mít pocit, že některé věci se ke mně už úplně nehodí. Člověk se cítí možná trochu vyspělejší a nepotřebuje už se například tolik odhalovat. Naopak se vlastně cítím mnohem více sexy nyní. Je asi pravda, že méně je někdy více.

Chápu. Přiznám se, že mým pohledem je to proměna skutečně výrazná a příjemná. Ale přece jen, nemáte pocit, že se vám po vašem původním stylu bude stýskat?

To určitě ne. V novém stylu jsem se našla a opravdu se takhle cítím moc dobře. Navíc období Playmate už je za mnou. Řekla bych, že jsem dost výrazná sama o sobě, takže asi není potřeba na sobě neustále ještě více něco zvýrazňovat. (Směje se) Občas si vzít něco více extravagantního, proč ne? Ale jinak mě nyní baví tato elegantnější móda.

Všimla jsem si, že kromě oblečení v poslední době nosíte také jinak upravené vlasy. Na Instagramu jsem vás například viděla s malými vlnkami. Jak se s novými účesy cítíte?

Tyto vlnky jsme s vizážistkou zkoušely, protože jsem si uvědomila, že takový účes jsem asi ještě nikdy neměla.

Rozumím. A jak se v něm cítíte?

Cítím se s tím dobře, člověka to docela omladí. A kupodivu to také dlouho vydrží. Účes jsem měla v sobotu na koncertě Dary Rolins, poté jsem s ním na Barrandově natáčela a ještě stále držel. Jinak se ale na Barrandově v maskérně snažíme pokaždé vyzkoušet něco trochu jiného.

Jaké jsou vlastně ohlasy okolí na vaši proměnu? Chválí vás například fanoušci?

Reakce dostávám strašně krásné a mám z toho velkou radost.

Když byste to víc rozvedla...

No, změny si všímá stále více lidí, a dokonce mi jich i hodně píše, hlavně jiné ženy, které mě chtějí pochválit, což je opravdu příjemné. Jsem ráda, že jsem se pro změnu rozhodla, asi už bylo na čase.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.