Rozkošný syn, skvělý manžel. Uplynuly 3 roky od svatby zpěvačky a maminky Ewy Farne

Od svatby Ewy a Martina uplynuly tři roky
Od svatby Ewy a Martina uplynuly tři roky
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 10. 2020

Jsou tomu 3 roky, kdy se talentovaná zpěvačka Eva Farna (27) stala vdanou paní. Tajně se provdala za svého přítele a kolegu z kapely Martina Chobota (31). Stalo se tak po jejich čtyřleté známosti. Dnes spolu manželé vychovávají rozkošného téměř rok a půl starého syna Artura.

Svatba Zpěvačky a kytaristky proběhla na nádherném místě na Těrlicku v hotelu Grunt, který vlastní zpěvaččini rodiče. Sama maminka Ewy se tehdy netajila tím, že šlo o velmi krásnou svatbu. "Ewa si to moc užila. Jsem šťastná, že se svatba povedla. Měla to opravdu moc hezké," nechala se slyšet Karin Farna.

Drazí fanoušci, ani nevíte, jak jsem šťastná, že vás o tom mohu informovat sama, svými slovy. Když se hodně chce, tak i ve světě šoubyznysu to jde, nebo máme prostě štěstí na lidi kolem, kterým důvěřujeme a oni tu důvěru nezklamali. Před pár dny jsme se s mým Martinem vzali a prožili nejkrásnější den našeho života. Po čtyřech letech vztahu a devítiletém přátelství v kapele. Co víc dodat, milujte se," rozplývá se šťastná Ewa, když oznámila radostnou novinku v říjnu 2017.

Ewu Farnou objevil producent Lešek Wronka. Ve svých 13 letech na podzim roku 2006 nazpívala singl Měls mě vůbec rád na stejnojmennou desku. Ve stejném roce vyhrála ocenění Objev roku v anketě Český Slavík Mattoni 2006. Od té doby získala řadu ocenění.

Populární zpěvačka si s manželem Martinem Chobotem (31) aktuálně žijí svůj největší sen – mají krásného syna, v rodinném sídle za Prahou si užívají pohádkové rodinné chvilky. Často cestují. Ewa v posledních měsících vypadá hodně dobře. A možná důvodem je, že Ewa by ráda druhého potomka.

Zpěvačka se totiž nedávno svěřila, že ji opět chytají mateřské pudy. A to natolik, že už s manželem plánují druhé miminko. "Uvidíme, jak se k tomu příroda postaví," nechala se slyšet. První těhotenství se Farne podařilo utajit téměř až do konce, kdo ví, jaké umysly má s odtajněním případného druhého těhotenství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.