Roztomilá holčička z reklamy s prasátkem se vrací. Sandru Flemrovou, která už ho vidí, by dnes jen tak někdo nepoznal

Autor: Kofola | Reklama
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2022

Psal se rok 2003, když se v zimě na televizních obrazovkách poprvé objevila dnes již legendární vánoční reklama na Kofolu. Ta proslavila tehdy teprve čtyřletou Sandru Flemrovou (23), která se od té doby před kamerou neobjevila. Tedy až dosud. Nyní se totiž vrací v nové reklamě. Důvod úspěchu té první pro ŽivotvČesku.cz vysvětlil marketingový expert Michal Monoszon.

 

"Nene, já nemusím, já už ho vidím." Tato slova už se televizním divákům do paměti doslova zaryla a dá se říct, že zlidověla. V roce 2003 je lidé poprvé slyšeli z úst rozkošné Sandry Flemrové ve vánoční reklamě na Kofolu. Ta se jako jediná na obrazovkách drží už celé roky a je pravděpodobné, že ani letošní svátky nebudou výjimkou.

"Ta reklama používá dvě věci, které rozhodně fungují nejlépe, to je dobrý humor a děti. To, když se spojí, tak je to nesmrtelné a jde o značku úspěchu. Je to nenásilné, nikoho to neuráží," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Michal Monoszon ze společnosti Insider Media, proč se reklama i po letech setkává s takovým úspěchem a nepřipadá lidem už otravná.

Jak Sandra Flemrová nyní po letech vypadá, ví mnoho lidí díky sociálním sítím. Vánoční reklama byla dlouho její poslední rolí, to se ale nyní mění. Vrací se totiž v reklamě na stejný produkt. Kdo na internetu nesledoval, jak roztomilá dívenka dospívala, ten by ji nyní zřejmě ani nepoznal.

Hvězda patrně nejznámější televizní reklamy herecké ambice aktuálně nemá, a proto se ve světě showbyznysu ani nesnažila v dospělosti prosadit. Dnes je zdravotní sestřičkou v zubní ambulanci a z natáčení vánočního spotu si nic moc nepamatuje. "Pamatuji si jen pár záblesků - například koulovačku se štábem. Reklama se mně ale přesto silně zapsala do života," řekla.

Společnost Kofola si sílu oblíbené reklamy uvědomuje a kromě herců, kteří v ní ztvárnili krátké, přesto důležité role, je vděčná i divákům. "Bez jejich přízně bychom naše zlaté prasátko nepouštěli na obrazovky zas a znovu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz manažerka značky Nikola Gschwentnerová.

 

Sandra Flemrová
Sandra Flemrová
Foto: Se svolením společnosti Kofola

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.