Rozvede Veronika Žilková dalšího muže? Manžel ji opustil kvůli jiné ženě, sama se nyní milenkou stala

Veronika Žilková a Josef Holomáč
Veronika Žilková a Josef Holomáč
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 9. 2022

Ještě před několika měsíci byla herečka Veronika Žilková (60) na pokraji zhroucení, když ji po 18 letech vztahu manžel Martin Stropnický (65) vyměnil za výrazně mladší kolegyni. Dnes se zdá, že na těžké chvíle takřka zapomněla. Nové štěstí našla po boku baskytaristy Josefa Holomáče (62) a doslova kvete. Jediný háček je v tom, že její nový partner není tak docela nezadaný. Není to přitom v jejím životě poprvé, kdy se v podobné situaci ocitla. Martin Stropnický byl totiž v době jejich seznámení též ženatý, což působí poměrně ironicky vzhledem k tomu, jak později jejich manželství skončilo. "Ráda bych o tu rodinu dál bojovala, ale jak se říká, na to musejí být dva," dušovala se pro ŽivotvČesku.cz ještě na jaře. Nyní to vypadá, že možná změní názor.

S manželem Martinem Stropnickým, se kterým Veronika Žilková žila přes 18 let, se herečce vztah na jaře rozpadl. Z rodinného rozkolu nejprve vinila pandemii koronaviru, která způsobila, že zatímco její muž dva roky strávil jako velvyslanec v Izraeli, ona trávila čas v rodném Česku. Později však vyšlo najevo, že důvodem k rozchodu byla nejspíš především o třicet let mladší kolegyně Martina Stropnického Markéta Horňáková, kterou poznal na pracovišti v Izraeli.

Dnes je herečka opět šťastná. A to po boku někdejšího baskytaristy kapely Argema Josefa Holomáče, kterého již vyvedla do společnosti, vyrazili si spolu na projekci filmu Spolu. Veroničino štěstí má však háček. Její nový partner je totiž stále ženatý a jeho právoplatná manželka Martina Holomáčová se skrze média již nechala slyšet, že se její muž kvůli blond herečce rozvádět určitě nehodlá.

Podle toho, co Veronika Žilková uvádí na svém instagramovém profilu pod nejnovější společnou párovou fotografií, je však i tato malá vada na kráse její nové lásky v řešení. "Dva toho času v rozvodovém řízení slaví 17. narozeniny, úspěch filmu Spolu i odvahu spolu jít dál navzdory ranám, které dostali od svých partnerů," uvádí v emotivním příspěvku herečka, která již svého nového muže zapojila do chodu rodiny, oslavil s ní tak například zmíněné narozeniny dcery Korduly Stropnické (17).

Pokud se Josef Holomáč skutečně rozvede, bude to již podruhé v životě Veroniky Žilkové, kdy kvůli ní muž opustil svou legitimní manželku. Podobně totiž před 18 lety v roce 2004 začal její vztah s velvyslancem Martinem Stropnickým, kdy se bývalý herec rozvedl se svou ženou Lucií, dnes již opět Borovcovou (65). 

"Tvrdil mi, že s Lucií prožívají odloučení od stolu a lože. Když mi potom po pár našich setkáních oznámil, že se chce rozvádět, nenapadlo mě, že své manželce řekne, že je to kvůli mně! Protože já jsem svůj rozvod skutečně vůbec neplánovala," uvedla tehdy herečka pro deník Blesk.

Sama přitom letos na jaře na vlastní kůži pocítila, jaké je ocitnout se v kůži opouštěné manželky. "Ráda bych o tu rodinu dál bojovala, ale jak se říká, na to musejí být dva," stýskala si skrze ŽivotvČesku.cz bezprostředně poté, co se o nové partnerce svého manžela dověděla. Nepříjemnou zkušenost však již zřejmě hodila za hlavu a znovu pokouší osud, což působí lehce kontroverzně, a to navzdory tomu, že jí novou lásku každý jistě přeje.

V její rodině se nejedná o jedinou velkou změnu. Její dcera Agáta Hanychová (37) za pár měsíců přivede na svět své třetí dítě, které čeká s partnerem, mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53), velmi překvapivě po pouhých čtyřech měsících vztahu. Na další vnoučátko se však Veronika Žilková již těší. "Každé nové dítě je u nás v rodině vítáno," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.