Rozvod Jiřího Paroubka s manželkou už za pár dnů. Bojím se, že Petra použije chytrý trik

Petra Paroubková a Jiří Paroubek
Petra Paroubková a Jiří Paroubek
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 4. 2021

Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek (68) se již za pár týdnů dostaví k soudu, kde proběhne rozvodové stání s jeho bývalou partnerkou Petrou Paroubkovou (47). Skončí tak pro něj jedna životní etapa, ovšem bitvě konec ještě zdaleka nebude. Po rozvodu totiž proběhne boj o majetek. "Bojím se, že k rozvodu ale třeba nedojde," uvedl pro ŽivotvČesku.cz bývalý předseda ČSSD.

"Rozvod bude někdy na konci měsíce. Bojím se, že se tomu může Petra vyhnout, že bude třeba v karanténě. Jsou to triky, které by mohly náš rozvod odložit," svěřil své obavy pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek.

Jiří Paroubek se s Petrou Paroubkovou seznámil během práce v době jeho politické kariéry a v roce 2007 došlo na svatbu. O necelých 10 let později manželé oznámili rozchod a už za pár týdnů se bude konat rozvodové řízení.

Bývalý člen a předseda strany ČSSD už má za sebou soudní spory ohledně výživného na dceru a její péče. Ačkoliv nyní dojde k rozvodovému stání, neznamená to, že by pro něj tak vše definitivně skončilo.

"Termín rozvodového stání máme na konec dubna. Emoce nemám žádné, beru to, jak to je. Počítám s tím, že se to ještě pár let bude táhnout, tedy pokud jde o majetek. Hrozba je ale i nad tím, že k rozvodu z nějakého důvodu nedojde, že půjde opět o nějaký trik," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek, jehož partnerkou je nyní Gabriela Kalábková.

Předvolební kampaně stran a hnutí jsou v cílové rovince. Už jen přibližně dva týdny chybí ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu