Rozvod s Petrou Paroubkovou v dubnu. Pak půjde ještě o majetek, říká bývalý předseda vlády

Petra Paroubková a Jiří Paroubek
Petra Paroubková a Jiří Paroubek
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 3. 2021

Bývalý premiér Jiří Paroubek (68) se již za pár týdnů dostaví k soudu, kde proběhne rozvodové stání s jeho bývalou partnerkou Petrou Paroubkovou (47). Skončí tak pro něj jedna životní etapa, ovšem bitvě konec ještě zdaleka nebude. Po rozvodu totiž proběhne boj o majetek. "Emoce nemám žádné, beru to, jak to je," uvedl pro ŽivotvČesku.cz bývalý předseda ČSSD.

Jiří Paroubek se s Petrou Paroubkovou seznámil během práce v době jeho politické kariéry a v roce 2007 došlo na svatbu. O necelých 10 let později manželé oznámili rozchod a už za pár týdnů se bude konat rozvodové řízení.

"Termín rozvodového stání máme na konec dubna. Emoce nemám žádné, beru to, jak to je," řekl pro ŽivotvČesku.cz bývalý předseda vlády Jiří Paroubek, z jehož hlasu bylo znát, že ho mírně rmoutí skutečnost, že jeho dcera nevyrůstá v kompletní biologické rodině. 

Bývalý člen a předseda strany ČSSD už má za sebou soudní spory ohledně výživného na dceru a její péče. Ačkoliv nyní dojde k rozvodovému stání, neznamená to, že by pro něj tak vše definitivně skončilo.

V případě, že dojde k rozvodu během jednoho stání, soudní bitvy manželů budou stále pokračovat. Po čtyřech letech soudních tahanic je čeká ještě boj o majetek. "Počítám s tím, že se to ještě pár let bude táhnout," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek, jehož partnerkou je nyní Gabriela Kalábková.

Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek (69) a jeho partnerka Gabriela Kalábková (45) byli mez...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu