Russell Crowe se mění k nepoznání. Bývalý idol nadbytečnou váhu neshazuje a kromě vousů nyní nosí i culík

Herec Russell Crowe
Herec Russell Crowe
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 6. 2021

Herec Russell Crowe (57) patří mezi osobnosti, jejichž proměna postupem času je pro fanoušky až šokující. Bývalý idol žen, který se proslavil filmem Gladiátor a jeho vypracované svalstvo obdivoval kdekdo, v posledních letech přibral. Vše začalo úmyslným přejídáním kvůli roli, ve které měl mít nadváhu, nadbytečné kilogramy se mu už ale nedaří shodit. Nechal si navíc narůst plnovous a nyní si ani nestříhá vlasy, proto nosí culík. Cvičení, které bylo dříve jeho každodenní rutinou, vyměnil za jízdu na traktoru.

Russell Crowe je hercem od 70. let a v celé řadě filmů získal hlavní roli. Nejvíce se proslavil ve filmu Gladiátor, v posledních letech nemá ovšem kondici na to, aby svedl těžkou bojovou scénu. Přestože občas sportuje, zájem o svůj vzhled přesunul na vedlejší kolej. V Austrálii, odkud pochází jeho rodiče, se stará o vlastní farmu a nyní tam chce vybudovat filmové studio.

Na tiskové konferenci v Coffs Harbour oscarový herec oznámil, že chce postavit velké filmové studio, které mimo jiné posílí ekonomiku města. Mnohem víc než na jeho slova ale přítomní upírali pozornost na jeho vzhled. Z vypracovaného idola žen se stal farmář, který nosí plnovous a vlasy v culíku. Tématu své nadváhy se vyhýbá jako čert kříži.

"Už ho štve, že se o ničem jiném než o jeho tloušťce nemluví. Myslí si, že zhubne, ale není jedním z těch, kterým se hubnutí daří rychle. Nejraději by všem řekl, aby si hleděli svého," řekl magazínu In Touch hercův blízký přítel.

Sám Russell přiznává, že volný čas, který měl během pandemie koronaviru, ke sportu a snižování tělesné hmotnosti nevyužil. "Nenašel jsem si nové koníčky, místo toho jsem si koupil nový traktůrek. Udělám s ním rychle a snadno spoustu práce. Dost mi to s ním jde," řekl herec, který žije na australské farmě, portálu USA Today.

Raději než pohybu se Crowe v posledních měsících aktivně věnuje kreativní tvorbě. "Popravdě jsem byl během lockdownu velmi produktivní. Našel jsem si čas dokončit projekty, na kterých jsem pracoval dlouho, také jsem napsal několik písní a scénářů. Pak se starám hlavně o zdraví svých zvířat," dodal Russell Crowe, který se oproti dřívější podobě změnil k nepoznání, ale stále získává zajímavé pracovní nabídky.

Veleúspěšný seriál Hra o trůny znamenal pro mnoho herců zásadní kariérní průlom. Jedním z ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.